EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Didem Koçer – Gökyüzü Pembe

Didem Koçer – Gökyüzü Pembe

İçindeki müzik tutkusuyla hem kendi şarkılarını yazan hem de çok sesli koro deneyimleri ve çaldığı enstrümanlarla müzisyen kimliğini besleyen Didem Koçer, en son alternatif-pop tınılı “Aklımdasın” teklisiyle dinleyicilerin beğenisini kazanmıştı.

Şimdi ise Koçer, yeni teklisi “Gökyüzü Pembe” ile akustik bir gökyüzü tasviri çiziyor!

Sözü ve müziği Koçer’e ait olan Gökyüzü Pembe’nin prodüksiyonu ve kaydı Gözde Günar’a aitken, gitarda Süleyman Can Mutlu yer aldı. Ayrıca kapak tasarımını da Koçer üstlendi.

Koçer, yeni teklisi “Gökyüzü Pembe”yi şu sözlerle anlatıyor;

“Gökyüzü Pembe, güneşin doğuşuyla gelen sakinliği, özgürlüğü ve yeni bir başlangıç fırsatını anlatan umut dolu bir şarkı. Sakinleşip kendimizle baş başa kalmayı öğrendiğimizde gelecek tüm güzelliklerin ve tatlı telaşların ışığını yansıtıyor. Adeta mükemmel geçen bir yaz tatilinin son gün doğumu gibi….”

 

İçindeki müzik tutkusuyla hem kendi şarkılarını yazan hem de çok sesli koro deneyimleri ve çaldığı enstrümanlarla müzisyen kimliğini besleyen Didem Koçer, en son alternatif-pop tınılı “Aklımdasın” teklisiyle dinleyicilerin beğenisini kazanmıştı. Şimdi ise Koçer, yeni teklisi “Gökyüzü Pembe” ile akustik bir gökyüzü tasviri çiziyor! Sözü ve müziği Koçer’e ait olan Gökyüzü Pembe’nin prodüksiyonu ve kaydı Gözde Günar’a aitken, gitarda Süleyman Can Mutlu yer aldı. Ayrıca kapak tasarımını da Koçer üstlendi. Koçer, yeni teklisi “Gökyüzü Pembe”yi şu sözlerle anlatıyor; “Gökyüzü Pembe, güneşin doğuşuyla gelen sakinliği, özgürlüğü ve yeni bir başlangıç fırsatını anlatan umut dolu bir şarkı. Sakinleşip kendimizle baş başa kalmayı öğrendiğimizde…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.8 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*