EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Doğan Duru – Diken

Doğan Duru – Diken

Doğan Duru’nun Pasaj & Garaj Müzik etiketli 2. solo albümünün 2. şarkısı ‘Diken’ iki versiyon olarak kaydedildi.

Dijital platformların dolaylı yoldan sanatçıları “single” çıkarmaya zorladığı koşullarda albümü daha iyi anlatabilmek için parçalara ayırma kararı veren Duru, sözü müziği kendisine ait olan, tüm enstrümanları kendi çaldığı ve mikslerini yaptığı şarkıları düzenli aralıklarla paylaşmaya devam ediyor.

Genre’lar arası bu albümde, parçalar elektronik müzik, rock, pop müzik ve klasik müzik izlerini taşısa da Doğan Duru’nun ses tekniği ve üst düzey şarkıcılığı ile birbirine bağlanıyorlar. Finalde albüm olarak yayınlanacak bu serinin yeni şarkısı “Diken” de her iki haliyle bu örneğe uygun iki şarkı olarak yerini alıyor.

 

 

Doğan Duru’nun Pasaj & Garaj Müzik etiketli 2. solo albümünün 2. şarkısı 'Diken' iki versiyon olarak kaydedildi. Dijital platformların dolaylı yoldan sanatçıları “single” çıkarmaya zorladığı koşullarda albümü daha iyi anlatabilmek için parçalara ayırma kararı veren Duru, sözü müziği kendisine ait olan, tüm enstrümanları kendi çaldığı ve mikslerini yaptığı şarkıları düzenli aralıklarla paylaşmaya devam ediyor. Genre’lar arası bu albümde, parçalar elektronik müzik, rock, pop müzik ve klasik müzik izlerini taşısa da Doğan Duru’nun ses tekniği ve üst düzey şarkıcılığı ile birbirine bağlanıyorlar. Finalde albüm olarak yayınlanacak bu serinin yeni şarkısı “Diken” de her iki haliyle bu örneğe uygun iki şarkı olarak…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*