EDİTÖRDEN
Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / Ege Külsoy – Deniz Sevenleri / Esen Müzik

Ege Külsoy – Deniz Sevenleri / Esen Müzik

Genç müzisyen, söz yazarı, besteci, yorumcu Ege Külsoy 8 eserden oluşan “Deniz Sevenleri” adlı akustik rock çalışmasıyla müzikseverlerin karşısına çıkıyor.

Ege sözü ve müziği kendisine ait olan albümdeki tüm şarkıları, pandemi sürecinde evine kapandığı dönemde yazdı ve besteledi. İçinde bulunduğu ruh halini albümün her şarkısında dinleyiciye hissettirmeyi başaran Ege, albümün odak parçası olan ”Deniz Sevenleri” eserinde bitkinlik, çaresizlik ve umut kavramlarını metaforik olarak barındırıyor.

Ege’nin “Deniz Sevenleri” adlı akustik rock tarzındaki albümü 8 eser içeriyor. Albümde 6 yeni eser ile birlikte daha önce yayınlanmış olan “Aşk Dedikleri” ve “Sorun Bende” adlı eserlerinin akustik versiyonları yer alıyor.

Kayıtlarını Ada Müzik stüdyolarında Özkan Mete’nin yaptığı albümün aranjörlüğünü, mix ve masteringini Barış Çetin yaptı. Yapımcılığını Güneş Bakırcıoğlu’nun yapmış olduğu albümün kapak tasarımı da Kutlayus tarafından yapılmıştır.

Genç müzisyen, söz yazarı, besteci, yorumcu Ege Külsoy 8 eserden oluşan "Deniz Sevenleri" adlı akustik rock çalışmasıyla müzikseverlerin karşısına çıkıyor. Ege sözü ve müziği kendisine ait olan albümdeki tüm şarkıları, pandemi sürecinde evine kapandığı dönemde yazdı ve besteledi. İçinde bulunduğu ruh halini albümün her şarkısında dinleyiciye hissettirmeyi başaran Ege, albümün odak parçası olan ”Deniz Sevenleri” eserinde bitkinlik, çaresizlik ve umut kavramlarını metaforik olarak barındırıyor. Ege'nin "Deniz Sevenleri" adlı akustik rock tarzındaki albümü 8 eser içeriyor. Albümde 6 yeni eser ile birlikte daha önce yayınlanmış olan "Aşk Dedikleri" ve "Sorun Bende" adlı eserlerinin akustik versiyonları yer alıyor. Kayıtlarını Ada Müzik stüdyolarında…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*