EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Elif Kozan – Süzülür

Elif Kozan – Süzülür

Çeşitli çoksesli korolarda (BÜMK, Ychorus, An Vokal gibi) Soprano olarak yer alan ve 2020 içinde Avcio ve Emircan Fidan ile “Flare” ve solo olarak “Havuçlu Kek ve Cool Lime” teklilerini dinleyicilerle buluşturan Elif Kozan, 1 yıl aradan sonra WePlay etiketli Synth-pop ve Dream-pop tınılı yeni teklisi “Süzülür” ile geri dönüyor!

Sözü, müziği ve düzenlemesi Kozan imzası taşıyan, prodüktörlüğü Haluk Polat tarafından üstlenilen teklide synth ve klavyede Kozan, gitarda Emircan Fidan, davulda Adil İnan, basta (ve mix-mastering işlemlerinde) Görkem Baharoğlu yer alıyor. Kapak resmi ise Fikriye Çetin’e ait.

Halen okul öncesi öğretmenliğine devam eden ve bu bağlamda Orff Elementer yaklaşımı üzerine de eğitimler alan Kozan, “Süzülür”ü şu sözlerle anlatıyor:

“Duygusal olarak en yoğun dönemimde zamanın içinde süzüldüğümü hissederek bu şarkıyı yapmaya başladım. Ne zamanın gerisinde ne zamanın ilerisinde ne de zamanın içinde hissedemeyen birinin, zamana ait olamayışını şarkımla anlatmaya çalıştım. Hayat bir ‘an’ dan ibaret ama içimize dönüp bakmadığımız sürece süzülmeye devam ediyoruz, şarkımla o gücü bulmaya çalışan birinin zaman içindeki çabalamasını göstermek istedim. En önemlisi de bu şarkı babamın anısına, Tayyar Kozan’ın anısına yapıldı. Şarkımla babama olan sevgimi yaşatmak istiyorum.”

“Süzülür”ü tüm dijital platformlarda bulabilirsiniz.

 

 

 

Çeşitli çoksesli korolarda (BÜMK, Ychorus, An Vokal gibi) Soprano olarak yer alan ve 2020 içinde Avcio ve Emircan Fidan ile “Flare” ve solo olarak “Havuçlu Kek ve Cool Lime” teklilerini dinleyicilerle buluşturan Elif Kozan, 1 yıl aradan sonra WePlay etiketli Synth-pop ve Dream-pop tınılı yeni teklisi “Süzülür” ile geri dönüyor! Sözü, müziği ve düzenlemesi Kozan imzası taşıyan, prodüktörlüğü Haluk Polat tarafından üstlenilen teklide synth ve klavyede Kozan, gitarda Emircan Fidan, davulda Adil İnan, basta (ve mix-mastering işlemlerinde) Görkem Baharoğlu yer alıyor. Kapak resmi ise Fikriye Çetin’e ait. Halen okul öncesi öğretmenliğine devam eden ve bu bağlamda Orff Elementer yaklaşımı üzerine…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*