EDİTÖRDEN
Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / Elif Yakarçelik – Yalnız Uyuma / Kalan Müzik

Elif Yakarçelik – Yalnız Uyuma / Kalan Müzik

Elif Yakarçelik’ten beklenen ikinci albüm “Yalnız Uyuma”, Kalan Müzik etiketiyle dinleyicilerle buluşuyor…

İlk albümü “Geçici” ile müzik dünyasına mütevazi bir başlangıç yapmayı düşünen Elif Yakarçelik’in etkileyici yorumu ve özlenen caz/pop düzenlemeleri, beklediğinin ötesinde bir ilgi uyandırdı. İkinci albüm için hemen çalışmaya başlayan yorumcu, “Yalnız Uyuma” albümü ile bu kez yeni besteler ve sürprizlerle karşımızda.

Yakarçelik’in samimi vokalini, etkileyici düzenlemeler ve müzisyenlerle buluşturduğu “Yalnız Uyuma” albümünün müzik direktörlüğünü yine Özgür Ulusoy üstleniyor. Albüm sürecinde birlikte şahane bir uyum yakaladıklarını belirten Yakarçelik, bu albümde muhteşem müzisyenlerle bir araya gelmenin kendisinin en büyük şansı olduğunu vurguluyor.

Albümde dinleyicileri, özlenen “samimi Yakarçelik yorumu”nun ötesinde, caz, pop ve etnik müziğin etkileyici sentezi bekliyor. Albüm için farklı bir giriş ve son hazırlayan Yakarçelik, “Yalnız Uyuma” albümündeki içten parçalar kadar, farklı sürprizleri ile de dinleyicilere özel bir albüm deneyimi sunuyor.

 

Albümün ilk konseri 20 Haziran’da Moda Kayıkhane’de.

 

Elif Yakarçelik’ten beklenen ikinci albüm “Yalnız Uyuma”, Kalan Müzik etiketiyle dinleyicilerle buluşuyor… İlk albümü “Geçici” ile müzik dünyasına mütevazi bir başlangıç yapmayı düşünen Elif Yakarçelik’in etkileyici yorumu ve özlenen caz/pop düzenlemeleri, beklediğinin ötesinde bir ilgi uyandırdı. İkinci albüm için hemen çalışmaya başlayan yorumcu, “Yalnız Uyuma” albümü ile bu kez yeni besteler ve sürprizlerle karşımızda. Yakarçelik’in samimi vokalini, etkileyici düzenlemeler ve müzisyenlerle buluşturduğu “Yalnız Uyuma” albümünün müzik direktörlüğünü yine Özgür Ulusoy üstleniyor. Albüm sürecinde birlikte şahane bir uyum yakaladıklarını belirten Yakarçelik, bu albümde muhteşem müzisyenlerle bir araya gelmenin kendisinin en büyük şansı olduğunu vurguluyor. Albümde dinleyicileri, özlenen “samimi Yakarçelik yorumu"nun ötesinde,…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*