EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Emre Özcan – Pardon

Emre Özcan – Pardon

Geçen sene dinleyicilerle buluşan ilk teklisi “Deli Biriyim” ile başarılı geri dönüşler alan Emre Özcan, bağımsız olarak yayınladığı yeni teklisi “Pardon” ile bağımsız müzik dünyasına merhaba diyor!

Emre Özcan, sözü ve müziği kendisine ait olan “Pardon”da ilk teklisinde olduğu gibi bu teklisinde de düzenleme Ahmet Muhammet Gülgeç ve kayıt-mix-mastering çalışması da aynı şekilde Mert Uygur imzası taşıyor.

“Pardon”un Emre Özcan’ın YouTube kanalında yayınladığı video klibinin yönetmenliği ve teklinin kapak tasarımı Gürkan Ulupınar’a ait.

Emre Özcan, yeni teklisi “Pardon”u şu sözlerle anlatıyor;

“Aslında bu şarkının hikayesi, olmamış; yaşanmamış bir aşkı anlatıyor ve bu süreçte bu yaşanmamış aşkı yaşayan adamın hayatından bahsediyor. Rüyalara inanır mısınız bilmiyorum ama istemeden bazı rüyaların içinde buluyoruz kendimizi. Buradaki “pardon”, artık bunların rüya olduğunu anlamış birinin sözleri. Artık farkına varmış, kendi kendine ‘Pardon, ama ne oluyoruz?’ diyor. Toparlanmaya çalışıyor anlayacağınız. İçinde bir hikaye olan bir şarkı bu. Hedeflediğim gibi hikayesi olan şarkılar yazmaya devam ediyorum. İçinde bir parça siz olan şarkılar, kalbinize dokunacak sözler, yaşanmış hikayeler yazmak istiyorum. Anlam veremediğimiz hallerden bahsetmek istiyorum.”

 

 

Geçen sene dinleyicilerle buluşan ilk teklisi “Deli Biriyim” ile başarılı geri dönüşler alan Emre Özcan, bağımsız olarak yayınladığı yeni teklisi “Pardon” ile bağımsız müzik dünyasına merhaba diyor! Emre Özcan, sözü ve müziği kendisine ait olan “Pardon”da ilk teklisinde olduğu gibi bu teklisinde de düzenleme Ahmet Muhammet Gülgeç ve kayıt-mix-mastering çalışması da aynı şekilde Mert Uygur imzası taşıyor. “Pardon”un Emre Özcan’ın YouTube kanalında yayınladığı video klibinin yönetmenliği ve teklinin kapak tasarımı Gürkan Ulupınar’a ait. Emre Özcan, yeni teklisi “Pardon”u şu sözlerle anlatıyor; “Aslında bu şarkının hikayesi, olmamış; yaşanmamış bir aşkı anlatıyor ve bu süreçte bu yaşanmamış aşkı yaşayan adamın hayatından bahsediyor.…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.8 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*