EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Evdeki Saat – Şehrin Işıkları

Evdeki Saat – Şehrin Işıkları

Geçtiğimiz Aralık ayında yayınlanan teklisi ‘Fark Etmeden’in ardından bir süre sessiz kalan Evdeki Saat’in 2023 yılındaki ilk çalışması ‘Şehrin Işıkları’ tüm dijital platformlarda yerini aldı. Dijital dağıtımı Kahuna tarafından yapılan yeni çalışma dinleyenleri finalde mutlu bir sona götürürken; giriş ve gelişme kısmında negatif bir temayla karşılıyor.

Sanatçı ‘Fark Etmeden’ ile başlayan dans ederken düşünme sürecini ‘Şehrin Işıkları’ ile devam ettiriyor. Parça, kişinin kendi içine dönmesini ve denge sağlaması konusunda çevresel etkenlerin yarattığı zorlukları merkezine alıyor. Yeni şarkı aynı zamanda dinleyenlere sanatçının iç dünyasıyla ilgili diğer çalışmalara nazaran daha fazla detay sunuyor. Dinleyicilerin, psikoloji, müzik ve özel hayat üçgenine davet edildiği yeni parçada diğer şarkılarda pek rastlamadığımız UK Garage tınıları da mevcut. Çalışmanın söz, müzik, düzenleme ve mix & mastering’i Eren Alıcı imzalı.

Çalışmanın kapak fotoğrafı, sanatçının bir süredir sürekli bulunduğu Cihangir’de; Marie Claire, Vogue, InStyle gibi dergilerde çalışmalarına rastladığımız Batuhan Kucam tarafından; kapak tasarımı ise PANIC tarafından yapıldı.

 

 

 

 

Geçtiğimiz Aralık ayında yayınlanan teklisi ‘Fark Etmeden’in ardından bir süre sessiz kalan Evdeki Saat’in 2023 yılındaki ilk çalışması ‘Şehrin Işıkları’ tüm dijital platformlarda yerini aldı. Dijital dağıtımı Kahuna tarafından yapılan yeni çalışma dinleyenleri finalde mutlu bir sona götürürken; giriş ve gelişme kısmında negatif bir temayla karşılıyor. Sanatçı ‘Fark Etmeden’ ile başlayan dans ederken düşünme sürecini ‘Şehrin Işıkları’ ile devam ettiriyor. Parça, kişinin kendi içine dönmesini ve denge sağlaması konusunda çevresel etkenlerin yarattığı zorlukları merkezine alıyor. Yeni şarkı aynı zamanda dinleyenlere sanatçının iç dünyasıyla ilgili diğer çalışmalara nazaran daha fazla detay sunuyor. Dinleyicilerin, psikoloji, müzik ve özel hayat üçgenine davet edildiği…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.65 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*