EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / exradyo – Gri

exradyo – Gri

İstanbul’un yeni müzik gruplarından exradyo, dokuz orijinal şarkıdan oluşan albümlerini her ayın ilk cuması yeni bir tekli şeklinde yayınlamaya devam ediyor. Bu serinin en yeni halkası ise 8 Ocak’ta yayınlanan yeni teklileri “Gri” oldu.

Bundan önce üç şarkı yayınlayan grubun yeni teklisi “Gri” funky gitar ve bas gitar, dinamik davullar ve üflemeliler ile albümün yoğun soundunu oluşturan funk rock’ı albümde en net yansıtan şarkılardan biri. Dinamik ve pozitif havası ile dikkat çeken şarkı ile grup dinleyicileri dans etmeye çağırıyor. Şu anda tüm dijital platformlarda yerini almış olan şarkının grubun solisti ve şarkının bestecisi olan Fatih Metin Demirkol yönetmenliğinde çekilmiş olan klibi de çok yakında yayında olacak.

exradyo:

Fatih Metin Demirkol (Vokal, Gitar)
Muzaffer Uyar (Saksofon, Mızıka, Tuşlu Çalgılar)
Utku Öner (Trombon, Tuşlu Çalgılar)
Atahan Çiftçi (Bas Gitar)
Cemil Can Çolak (Davul)
Özgür Anıl Demir (Gitar)
Şarkıda Emeği Geçenler:
Söz/Müzik: Fatih Metin Demirkol
Düzenleme ve Enstrüman Kayıtları: exradyo
Davul Kayıtları: Anıl Çifter – Stüdyo Jinxx
Mix/Mastering: Bekir Sıtkı Gürcan
Kapak Fotoğrafı ve Görsel Tasarım: Fatih Metin Demirkol

 

 

İstanbul’un yeni müzik gruplarından exradyo, dokuz orijinal şarkıdan oluşan albümlerini her ayın ilk cuması yeni bir tekli şeklinde yayınlamaya devam ediyor. Bu serinin en yeni halkası ise 8 Ocak’ta yayınlanan yeni teklileri “Gri” oldu. Bundan önce üç şarkı yayınlayan grubun yeni teklisi “Gri” funky gitar ve bas gitar, dinamik davullar ve üflemeliler ile albümün yoğun soundunu oluşturan funk rock’ı albümde en net yansıtan şarkılardan biri. Dinamik ve pozitif havası ile dikkat çeken şarkı ile grup dinleyicileri dans etmeye çağırıyor. Şu anda tüm dijital platformlarda yerini almış olan şarkının grubun solisti ve şarkının bestecisi olan Fatih Metin Demirkol yönetmenliğinde çekilmiş olan klibi…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*