EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Ezgi – Üzmemişsin Gibi Beni

Ezgi – Üzmemişsin Gibi Beni

Yayınladığı tekliler ile alternatif müzik dünyasında zaman içinde hatırı sayılır bir yere sahip olan Ezgi, şimdi ise zor bir aşk hikayesini anlattığı elektronik tınılı yeni teklisi “Üzmemişsin Gibi Beni” ile yeniden sahnede!

Sözleri Ezgi’ye (Ezgi Kerkaya) ait olan teklinin müzik ve prodüksiyonu ise Kerkayas imzası taşıyor.

Ezgi, yeni teklisini şu sözlerle anlatıyor:

“Kerkayas’ın yazdığı beste, ilk duyduğumda kalbimin derinliklerine oturdu ve bana zor bir aşk hikayesinin hissiyatını uyandırdı. Ben de bu hissiyatla sözleri yazdım, 1 yıllık bir oluşum sürecinden geçti. Sakin ama aynı zamanda yüksek dinamikleri olan bir şarkı oldu.”

“Üzmemişsin Gibi Beni” başta Spotify olmak üzere pek çok dijital platformda sizleri bekliyor.

 

 

 

Yayınladığı tekliler ile alternatif müzik dünyasında zaman içinde hatırı sayılır bir yere sahip olan Ezgi, şimdi ise zor bir aşk hikayesini anlattığı elektronik tınılı yeni teklisi “Üzmemişsin Gibi Beni” ile yeniden sahnede! Sözleri Ezgi’ye (Ezgi Kerkaya) ait olan teklinin müzik ve prodüksiyonu ise Kerkayas imzası taşıyor. Ezgi, yeni teklisini şu sözlerle anlatıyor: “Kerkayas’ın yazdığı beste, ilk duyduğumda kalbimin derinliklerine oturdu ve bana zor bir aşk hikayesinin hissiyatını uyandırdı. Ben de bu hissiyatla sözleri yazdım, 1 yıllık bir oluşum sürecinden geçti. Sakin ama aynı zamanda yüksek dinamikleri olan bir şarkı oldu.” “Üzmemişsin Gibi Beni” başta Spotify olmak üzere pek çok dijital…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.5 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*