EDİTÖRDEN
Anasayfa / Genel / Furkan Bucak – Kendime Göre

Furkan Bucak – Kendime Göre

Müzikseverlerin ilk olarak Garabet grubu ile tanıdığı Furkan Bucak, bu sefer solo olarak bir çıkış yapmaya karar verdi ve Alternatif Pop / Rock öğeleri taşıyan ilk teklisi “Kendime Göre”yi bağımsız olarak yayınladı.

Söz ve müziği Bucak’a ait olan “Kendime Göre”nin düzenlemesi başarılı çalışmalara imza atan müzisyen Can Kandaz imzası taşıyor.

Bucak, Kendime Göre’yi şu sözlerle anlatıyor: “Kendime Göre, insanın kendini tanımlama aşamasından bahsederken, yaşadığı pişmanlıkların onu nasıl birine dönüştürdüğünden bahsediyor.”

 

Müzikseverlerin ilk olarak Garabet grubu ile tanıdığı Furkan Bucak, bu sefer solo olarak bir çıkış yapmaya karar verdi ve Alternatif Pop / Rock öğeleri taşıyan ilk teklisi “Kendime Göre”yi bağımsız olarak yayınladı. Söz ve müziği Bucak’a ait olan “Kendime Göre”nin düzenlemesi başarılı çalışmalara imza atan müzisyen Can Kandaz imzası taşıyor. Bucak, Kendime Göre’yi şu sözlerle anlatıyor: “Kendime Göre, insanın kendini tanımlama aşamasından bahsederken, yaşadığı pişmanlıkların onu nasıl birine dönüştürdüğünden bahsediyor.”   https://www.youtube.com/watch?v=X0PLW1Z8y-0 https://open.spotify.com/track/1d0Z4Emc1uVlcJUaHjLozC?si=jY1HOf4CQr-nWoDBDkmXfg

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.53 ( 3 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*