EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / G-khan – Anadol

G-khan – Anadol

G-khan’dan yeni single “Anadol” yayında.

G-khan’ın trap altyapılı yeni çalışması “Anadol” hızlı altayapısı ve iddialı lirikleriyle dinleyenlerin beğenisine sunuldu.

Şarkının sözleri ve kapağı G-khan, altyapı işlemleri ise Eureka tarafından hazırlanmış.

G-khan yeni parçası “Anadol” Bemolship Music etiketi ile platformlarda yayında.

G-khan mahlaslı Kartal Gökhan Yalçınkaya 11 Ekim 1984 yılında İzmir Karşıyaka’da doğdu.Müzik kariyerine 2003 yılında başladı ve bir çok yerde sahne aldı. Kendisi 2012 yılında müziğe ara verdikten sonra 2017 yılında tekrar dönüş yaptı.Şimdi ise kayıtlarını Bemolship music çatısı altında yapmaktadır.

 

 

 

 

G-khan’dan yeni single “Anadol” yayında. G-khan’ın trap altyapılı yeni çalışması “Anadol” hızlı altayapısı ve iddialı lirikleriyle dinleyenlerin beğenisine sunuldu. Şarkının sözleri ve kapağı G-khan, altyapı işlemleri ise Eureka tarafından hazırlanmış. G-khan yeni parçası “Anadol” Bemolship Music etiketi ile platformlarda yayında. G-khan mahlaslı Kartal Gökhan Yalçınkaya 11 Ekim 1984 yılında İzmir Karşıyaka’da doğdu.Müzik kariyerine 2003 yılında başladı ve bir çok yerde sahne aldı. Kendisi 2012 yılında müziğe ara verdikten sonra 2017 yılında tekrar dönüş yaptı.Şimdi ise kayıtlarını Bemolship music çatısı altında yapmaktadır.   https://www.youtube.com/watch?v=1egzq1iWtD0&ab_channel=BemolshipMusic     https://open.spotify.com/track/4bKC5GwcUlbGhvXi6JBmxw?si=3f5e38de72304c2c  

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*