EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / G-khan – Z Kuş Ağı

G-khan – Z Kuş Ağı

G-khan yeni single çalışması “Z Kuş Ağı” ile dijital platformlarda yayında!

Türkçe Rap müziğin sevilen sanatçılarından G-khan yeni rap parçası “Z Kuş Ağı” ile dinleyicilerinin karşısına çıkıyor.

“Z Kuş Ağı” ismi gibi kelime oyunları, G-khan’ın sağlam flowları ve altyapıyla beraber muhteşem bir resitale dönüşüyor. G-khan Z Kuş Ağı ile birlikte Rap’in ne olduğunu tekrar dinleyicilere hatırlatıyor.

Türkçe Rap’de son dönemde kalitesiz ve anlamsız şarkıların yükselişine karşı bir uyarı ve eleştiri niteliğinde olan şarkının sözleri ve mix-master işlemleri G-khan tarafından, altyapı, artwork ve müzik videosu Eureka tarafından hazırlanmış.

G-khan’ın “Z Kuş Ağı” adlı single çalışması Bemolship Music etiketi ile dijital platformlarda yayında.

 

 

G-khan yeni single çalışması “Z Kuş Ağı” ile dijital platformlarda yayında! Türkçe Rap müziğin sevilen sanatçılarından G-khan yeni rap parçası “Z Kuş Ağı” ile dinleyicilerinin karşısına çıkıyor. “Z Kuş Ağı” ismi gibi kelime oyunları, G-khan’ın sağlam flowları ve altyapıyla beraber muhteşem bir resitale dönüşüyor. G-khan Z Kuş Ağı ile birlikte Rap’in ne olduğunu tekrar dinleyicilere hatırlatıyor. Türkçe Rap’de son dönemde kalitesiz ve anlamsız şarkıların yükselişine karşı bir uyarı ve eleştiri niteliğinde olan şarkının sözleri ve mix-master işlemleri G-khan tarafından, altyapı, artwork ve müzik videosu Eureka tarafından hazırlanmış. G-khan’ın “Z Kuş Ağı” adlı single çalışması Bemolship Music etiketi ile dijital platformlarda…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*