EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Gökcan Sanlıman – Ruhun Sarışın

Gökcan Sanlıman – Ruhun Sarışın

Gökcan Sanlıman’ın geçtiğimiz ay duyurduğu 3’lemesinden ikinci teklisi “Ruhun Sarışın” Bayhan Müzik etiketiyle yayında.

Pop-rock müziğin başarılı temsilcilerinden Gökcan Sanlıman, konserlerine devam ederken yeni şarkılarını da arka arkaya yayınlıyor.

Geçtiğimiz ay çıkan Tarkan coverı “Kır Zincirlerini” yorumu ile dikkat çeken Sanlıman, Teoman’ın “İnsanlık Halleri” albümünün hitlerinden “Ruhun Sarışın” ile devam ediyor. Sözleri Müge Emirgil’e bestesi Barlas Erinç’e ait olan Ruhun Sarışın’ın Gökcan Sanlıman versiyonunun düzenlemesine ise Febyo Taşel imza attı.

Gökcan Sanlıman’ın “En sevdiğim Teoman şarkılarından.” dediği “Ruhun Sarışın”ın yeni nesil versiyonu tüm dijital platformlarda yayında.

Gökcan Sanlıman, Live From Fest’ler ile Türkiye konserlerine devam ederken, her cumartesi bir klasik olan Nişantaşı Zihni’de de ekibiyle sahnedeki yerini alıyor. Eğlenceli ve dinamik performanslara imza atan Sanlıman, yeni şarkılarını da canlı olarak konserlerinde müzikseverler ile paylaşıyor.

 

 

Gökcan Sanlıman'ın geçtiğimiz ay duyurduğu 3'lemesinden ikinci teklisi "Ruhun Sarışın" Bayhan Müzik etiketiyle yayında. Pop-rock müziğin başarılı temsilcilerinden Gökcan Sanlıman, konserlerine devam ederken yeni şarkılarını da arka arkaya yayınlıyor. Geçtiğimiz ay çıkan Tarkan coverı "Kır Zincirlerini" yorumu ile dikkat çeken Sanlıman, Teoman'ın "İnsanlık Halleri" albümünün hitlerinden "Ruhun Sarışın" ile devam ediyor. Sözleri Müge Emirgil'e bestesi Barlas Erinç'e ait olan Ruhun Sarışın'ın Gökcan Sanlıman versiyonunun düzenlemesine ise Febyo Taşel imza attı. Gökcan Sanlıman'ın "En sevdiğim Teoman şarkılarından." dediği "Ruhun Sarışın"ın yeni nesil versiyonu tüm dijital platformlarda yayında. Gökcan Sanlıman, Live From Fest’ler ile Türkiye konserlerine devam ederken, her cumartesi bir klasik…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*