EDİTÖRDEN
Anasayfa / GÜNÜN KLİBİ / Gökhan Türkmen – Bilmem

Gökhan Türkmen – Bilmem

 

 

‘Mahşer’ ve ‘Seninle Ben’ şarkılarını geçtiğimiz aylarda sevenleri ile buluşturan Türkmen, yeni teklisi ‘Bilmem’ i yayınladı.

Sözleri oyuncu ve müzisyen Mert Carim’e müziği Gökhan Türkmen’e ait olan teklinin düzenlemesi Mert Carim-Gökhan Türkmen imzası taşıyor. Yeni tekli için başarılı sanatçı ; ‘’Arabesk kokan tınılarla derin sözlerin bir araya geldiği şarkının soundu da gayet hüzünlü.’’ Diyor.

Gökhan Türkmen’e yeni teklisinde, uzun yıllardır aynı sahneyi paylaştığı orkestrası GTband eşlik ediyor. ‘Bilmem’ arabesk tınıların modern aranje sunumuyla, Türkmen’in farkını bir kez daha ortaya koyuyor. Single kapak fotoğrafı Levon (Ali Babacanoğlu) imzası taşırken, Türkmen’in kapak stili ise klipte de sytling’i üstlenen Arin Umut Öğmen’e ait.

Türkmen’in yeni teklisi “Bilmem‘in klip yönetmenliğini uzun yıllardır birlikte çalıştığı Murat Joker üstleniyor. Klip Çatalca’da doğa harikası bir ormanda çekildi. Türkmen’e klipte Leila Azimpour ve Oğuzhan Karademir (Jester) dansları ile eşlik etti.

 

  https://www.youtube.com/watch?v=d5mvb0_oG_8&ab_channel=G%C3%B6khanT%C3%BCrkmen   ‘Mahşer’ ve ‘Seninle Ben’ şarkılarını geçtiğimiz aylarda sevenleri ile buluşturan Türkmen, yeni teklisi ‘Bilmem’ i yayınladı. Sözleri oyuncu ve müzisyen Mert Carim’e müziği Gökhan Türkmen’e ait olan teklinin düzenlemesi Mert Carim-Gökhan Türkmen imzası taşıyor. Yeni tekli için başarılı sanatçı ; ‘’Arabesk kokan tınılarla derin sözlerin bir araya geldiği şarkının soundu da gayet hüzünlü.’’ Diyor. Gökhan Türkmen’e yeni teklisinde, uzun yıllardır aynı sahneyi paylaştığı orkestrası GTband eşlik ediyor. ‘Bilmem’ arabesk tınıların modern aranje sunumuyla, Türkmen’in farkını bir kez daha ortaya koyuyor. Single kapak fotoğrafı Levon (Ali Babacanoğlu) imzası taşırken, Türkmen’in kapak stili ise klipte de sytling’i üstlenen Arin…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*