EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Gözde Öney – Her Şey Bitmiştir Artık

Gözde Öney – Her Şey Bitmiştir Artık

Gözde Öney’in, Garaj Müzik etiketli ‘İki Teklik Şarkılar’ projesinin ilk single şarkısı ‘Her Şey Bitmiştir Artık’ tüm dijital dünyada.

Sanatçı Gözde Öney ve gitarist Baran Diken, pandemi döneminde başladıkları İki Teklik Şarkılar projesiyle bir kez daha müzikseverlerle buluşuyor.

Yakında albüm formatında da yayınlanacak olan 2 Teklik Şarkıları da Gözde Öney Türk sanat müziğinin en sevilen eserlerini akustik bir tatta dinleyicilere sunuyor.

 

 

Gözde Öney'in, Garaj Müzik etiketli ‘İki Teklik Şarkılar’ projesinin ilk single şarkısı ‘Her Şey Bitmiştir Artık’ tüm dijital dünyada. Sanatçı Gözde Öney ve gitarist Baran Diken, pandemi döneminde başladıkları İki Teklik Şarkılar projesiyle bir kez daha müzikseverlerle buluşuyor. Yakında albüm formatında da yayınlanacak olan 2 Teklik Şarkıları da Gözde Öney Türk sanat müziğinin en sevilen eserlerini akustik bir tatta dinleyicilere sunuyor.   https://www.youtube.com/watch?v=RK_XaWv-5TI&ab_channel=pagaplay   https://open.spotify.com/track/6aINlznRkUKaHLRnx8Cdla?si=acc50ceb513f455a

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*