EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / IDLES’a Ünlü Yönetmen Michel Gondry İmzalı Animasyon Video Klip

IDLES’a Ünlü Yönetmen Michel Gondry İmzalı Animasyon Video Klip

IDLES’a Ünlü Yönetmen Michel Gondry İmzalı Animasyon Video Klip.

Bristol çıkışlı yeni nesil post-punk topluluğu Idles; yepyeni albümleri Ultra Mono öncesi yayınladıkları dördüncü teklileri “Model Village”i ünlü yönetmen Michel Gondry (Daft Punk, Radiohead, The White Stripes) ve kardeşi Olivier Gondry imzalı bir animasyon video klip ile takipçilerinin beğenisine sundu.

Klip için Michel Gondry’nin kağıtları keserek el emeği ile uzun uğraşlar sonucu hazırladığı parçaları; daha önce The Chemical Brothers ve The Vines kliplerinde de birlikte çalıştığı kardeşi Olivier Gondry CGI adı verilen bir animasyon tekniği ile dönüştürdü.

Şarkı sözleri ve video kliplerinde her fırsatta toplumsal adaletsizliklere karşı ses yükselten Idles; Model Village’de İngiltere kırsalındaki baskıcı hayat biçimini eleştirmeye devam ediyor.

IDLES, 25 Eylül 2020’de Türkiye’de GRGDN Müzik’in temsil etttiği Partisan Records etiketli üçüncü albümü Ultro Mono’yu yayınlayacak.

Albümde Savages solisti Jehnny Beth, Nick Cave & The Bad Seeds ve Dirty Three kadrolarının yıldız ismi Warren Ellis, caz müzisyeni Jamie Cullum ve The Jesus Lizard üyesi David Yow gibi heycan verici isimler dikkat çekiyor.

 

IDLES'a Ünlü Yönetmen Michel Gondry İmzalı Animasyon Video Klip. Bristol çıkışlı yeni nesil post-punk topluluğu Idles; yepyeni albümleri Ultra Mono öncesi yayınladıkları dördüncü teklileri “Model Village”i ünlü yönetmen Michel Gondry (Daft Punk, Radiohead, The White Stripes) ve kardeşi Olivier Gondry imzalı bir animasyon video klip ile takipçilerinin beğenisine sundu. Klip için Michel Gondry'nin kağıtları keserek el emeği ile uzun uğraşlar sonucu hazırladığı parçaları; daha önce The Chemical Brothers ve The Vines kliplerinde de birlikte çalıştığı kardeşi Olivier Gondry CGI adı verilen bir animasyon tekniği ile dönüştürdü. Şarkı sözleri ve video kliplerinde her fırsatta toplumsal adaletsizliklere karşı ses yükselten Idles; Model…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*