EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / İstanbul’da Calum Scott Rüzgarı Esti.

İstanbul’da Calum Scott Rüzgarı Esti.

Calum Scott, ‘Bridges’ World Tour 2023 turnesi kapsamında Bayhan Müzik organizasyonu ile 8 Ağustos akşamı Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu Sahnesi’ndeydi.  

İngiltere’de 2015 yılında katıldığı ünlü Britain’s Got Talent yarışmasındaki performansı ile dikkatleri üzerine çeken dünya’nın takip ettiği DJ/prodüktör ekibi Lost Frequencies ile birlikte yayınladığı ve bugüne kadar 950 milyondan fazla  dinlenmeyle İngiltere’de Top 5’e ve dünya çapında radyo listelerine hükmetmeye devam eden “Where Are You Now “ın ardından, multi-platin satışa ulaşan şarkıcı-söz yazarı Calum Scott, güçlü sesi ve ruhunu ortaya koyan şarkı yazarlığıyla ses getiren son yılların en güzel albümlerinden biri olan “Bridges”in şarkılarını canlı canlı dinleyecek olmak için çok heyecanlıydım.

Bir söyleşisinde “Türkiye’deki izleyicilerimize konserde dans, ter, gözyaşı ve kahkaha vaat ediyoruz” diyen başarılı müzisyen sahnede bizlere tam da bu dediklerini sundu ve ara vermeden gerçekleştirdiği konserinde hepimizi büyülemeyi başardı. 

Uzun zamandır devam eden konser serisinde İsviçre’den sonraki durağı Türkiye olan müzisyen bu ay içinde Polonya, Almanya, Avusturya, Romanya ve Brezilya’da olacak. Bir daha canlı olarak ne zaman dinlerim bilmiyorum ama yıllar sonra eminim ilk İstanbul konserinde olduğum için kendimi çok daha şanslı hissedeceğim. Eminim çok büyük başarıları, ödülleri ve çok güzel albümleri olacak ve dinlemeye hep devam edeceğim. 

Hope to see you again Calum.

Kadri Karahan

 

 

 

 

 

Calum Scott, 'Bridges' World Tour 2023 turnesi kapsamında Bayhan Müzik organizasyonu ile 8 Ağustos akşamı Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu Sahnesi'ndeydi.   İngiltere'de 2015 yılında katıldığı ünlü Britain's Got Talent yarışmasındaki performansı ile dikkatleri üzerine çeken dünya'nın takip ettiği DJ/prodüktör ekibi Lost Frequencies ile birlikte yayınladığı ve bugüne kadar 950 milyondan fazla  dinlenmeyle İngiltere'de Top 5'e ve dünya çapında radyo listelerine hükmetmeye devam eden "Where Are You Now "ın ardından, multi-platin satışa ulaşan şarkıcı-söz yazarı Calum Scott, güçlü sesi ve ruhunu ortaya koyan şarkı yazarlığıyla ses getiren son yılların en güzel albümlerinden biri olan "Bridges"in şarkılarını canlı canlı dinleyecek olmak…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.88 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*