EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Jason The Great & Kaan Malkoç – İstemezdim

Jason The Great & Kaan Malkoç – İstemezdim

Büyük bir çoğunluğunu karantinayla kapattığımız 2020 yılında evde üretmeye devam eden sanatçılardan biri de sahne adı Jason The Great olan Yasin Kanar’dı. 2020 yılının tam ortasında rapçi İzam ile çıkartmış oldukları “Rüya” isimli şarkıyla müzik piyasasına giriş yapan Jason The Great, daha sonra Kaan Malkoç’un Kasım ayında çıkardığı R&B bazlı “Hatalar” albümündeki “Tehlikeli” şarkısına konuk oldu.

Solo kariyerindeki ikinci tekli olan “İstemezdim”de yeniden Kaan Malkoç ile buluşan Jason The Great, şarkıyı bir devam parçası olarak nitelendiriyor. “Tehlikeli’nin çözüme kavuşmuş bir final partı…” diyor. “Yaşanan her ortak his iyi ya da kötü bir finali hak eder.” Diye de ekliyor. Şarkıya eşlik eden Kaan Malkoç ise şarkıyı şöyle yorumluyor: “Her biten durumun ardından söylenmesi çok olası bir söz… Böyle olsun istemezdim. Hangimiz söylemedik ki?”

“Şarkıyı Nisan ayında evde karantinadayken yazdık, bir anda bir çıkış noktası olmadan yazmaya başladık. Sözlere bazı kişisel metaforlar yerleştirdik. Belli ki Şubat’ta yazdığımız Tehlikeli’den bu yana halen daha aynı şeyleri hissediyormuşuz.” Diye ekliyor Malkoç.

Pop ve R&B tınılarının fazla hâkim olduğu “İstemezdim”, aynı zamanda Şile’nin uçsuz bucaksız bir vadisinde çekilen sade ama atmosferik müzik videosu ile de dikkat çekiyor.

2021’e “İstemezdim” ile hızlı bir giriş yapmaya hazırlanan Jason The Great, aynı yılın ilerleyen periyodunda çıkarmaya hazırladığı ilk stüdyo albümünün de çalışmalarına devam ediyor.

Gelecek albümünün ikinci teklisi olan “İstemezdim”, Malkoc Time Music etiketiyle 8 Ocak 2021 Cuma günü tüm dijital platformlarda yayında olacak.

 

 

Büyük bir çoğunluğunu karantinayla kapattığımız 2020 yılında evde üretmeye devam eden sanatçılardan biri de sahne adı Jason The Great olan Yasin Kanar’dı. 2020 yılının tam ortasında rapçi İzam ile çıkartmış oldukları “Rüya” isimli şarkıyla müzik piyasasına giriş yapan Jason The Great, daha sonra Kaan Malkoç’un Kasım ayında çıkardığı R&B bazlı “Hatalar” albümündeki “Tehlikeli” şarkısına konuk oldu. Solo kariyerindeki ikinci tekli olan “İstemezdim”de yeniden Kaan Malkoç ile buluşan Jason The Great, şarkıyı bir devam parçası olarak nitelendiriyor. “Tehlikeli’nin çözüme kavuşmuş bir final partı…” diyor. “Yaşanan her ortak his iyi ya da kötü bir finali hak eder.” Diye de ekliyor. Şarkıya eşlik…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.8 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*