EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / Kadıköy Sound, Dorock XL Sahnesinde (14 Eylül)

Kadıköy Sound, Dorock XL Sahnesinde (14 Eylül)

Kadıköy’den doğan önemli rock grupları, 14 Eylül Perşembe Akşamı, Kadıköy’ün önemli performans mekanları’ndan biri olan Dorock XL’de bir arada konser verecek.

Türkiye’nin en önemli rock gitaristlerinden Gür AKAD, son dönemde adından sıkça söz ettiren Pentagram, Ogün Sanlısoy ve bir birinden değerli rock müzisyenlerinden oluşan Gitarizma’nın sahne alacağı bu özel gecenin tekrarı yok.

Böylesine özel bir gecede bir araya gelecek olan birbirinden değerli sanatçılar hayranlarıyla bir araya gelecek. Bu Kadroyla tekrarını göremeyeceğiniz bu özel gecede Gitarizma, Ogün Sanlısoy, Pentagram ve Gür Akad aynı sahnede üstelik sürpriz konuklarında yer alacağı Dorock XL bu önemli geceye ev sahipliği yapacak. Ve son olarak bu özel gecenin sunuculuğunu Güven Erkin Erkal üstleniyor. Organizasyonu Gökhan Karaduman’ın yaptığı gece’de jam sessionlarda her an bir süpriz konuk daha sahnede olabilir.

Kadıköy Sound 90’lı yılların başlarında çıkmış bir kavramdır. Kadıköy’de daha çok müzik üreten insanların, müzisyenlerin oluşturduğu daha sonra kapsamı genişleyerek yazarlar, şairler, edebiyatçılar da dahil olmuştur. Bununla birlikte hepsini kavrayan bir kavram ortaya çıkmıştır. İnsanlar da bu kavramı sevip benimsediler. Haliyle içini doldurma görevi de insanlara düştü. Manchester Sound, Seattle Sound’dan türeyen Kadıköy Sound. Sadece müzik değil Kadıköy’ün hayat tarzını kapsayan bir kavram oldu.

Kadıköy'den doğan önemli rock grupları, 14 Eylül Perşembe Akşamı, Kadıköy'ün önemli performans mekanları'ndan biri olan Dorock XL'de bir arada konser verecek. Türkiye'nin en önemli rock gitaristlerinden Gür AKAD, son dönemde adından sıkça söz ettiren Pentagram, Ogün Sanlısoy ve bir birinden değerli rock müzisyenlerinden oluşan Gitarizma'nın sahne alacağı bu özel gecenin tekrarı yok. Böylesine özel bir gecede bir araya gelecek olan birbirinden değerli sanatçılar hayranlarıyla bir araya gelecek. Bu Kadroyla tekrarını göremeyeceğiniz bu özel gecede Gitarizma, Ogün Sanlısoy, Pentagram ve Gür Akad aynı sahnede üstelik sürpriz konuklarında yer alacağı Dorock XL bu önemli geceye ev sahipliği yapacak. Ve son olarak bu…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.76 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Threesome