EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Kamil Yakar – Sensiz Geçen Günlerin (Emre Gören Sunset Version)

Kamil Yakar – Sensiz Geçen Günlerin (Emre Gören Sunset Version)

20 yıldır müzikle uğraşan, 2021’den beri de kendi solo kariyerine yönelerek tekli ve EP çalışmalarıyla dikkat çeken, bestelerinde fantezi müzik tınılarını kendine özgü güncel bir anlayışla ele alan Kamil Yakar, bu sefer yayınlandığında dinleyicilerin beğenisini kazanan teklisi “Sensiz Geçen Günlerin”in Sunset versiyonuyla yaz aşklarının hasretine derman oluyor!

Güneş Plak etiketiyle dinleyicilerle buluşan, sözü Yakar’a bestesi ise Yakar ve Emre Gören’e ait olan “Sensiz Geçen Günlerim”in Sunset versiyonunun düzenlemesi başarılı remixleriyle bilinen Emre Gören’e ait. Kayıtta gitarda Caner Güneysu, elektronikler ve bas gitarda Emre Gören yer alırken, mix ve mastering aşamalarını ise Utku Ünsal üstlendi.

Bununla birlikte Yakar’ın kapak fotoğrafındaki imajı, Javier Bardem’e benzetildi.

“Sensiz Geçen Günlerin”in Sunset versiyonu, tüm dijital platformlarda.

 

 

20 yıldır müzikle uğraşan, 2021’den beri de kendi solo kariyerine yönelerek tekli ve EP çalışmalarıyla dikkat çeken, bestelerinde fantezi müzik tınılarını kendine özgü güncel bir anlayışla ele alan Kamil Yakar, bu sefer yayınlandığında dinleyicilerin beğenisini kazanan teklisi “Sensiz Geçen Günlerin”in Sunset versiyonuyla yaz aşklarının hasretine derman oluyor! Güneş Plak etiketiyle dinleyicilerle buluşan, sözü Yakar’a bestesi ise Yakar ve Emre Gören’e ait olan “Sensiz Geçen Günlerim”in Sunset versiyonunun düzenlemesi başarılı remixleriyle bilinen Emre Gören’e ait. Kayıtta gitarda Caner Güneysu, elektronikler ve bas gitarda Emre Gören yer alırken, mix ve mastering aşamalarını ise Utku Ünsal üstlendi. Bununla birlikte Yakar’ın kapak fotoğrafındaki imajı,…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*