EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Küf – Bilinmeyen Şarkı

Küf – Bilinmeyen Şarkı

Rock müzik dinamiklerini synth ağırlıklı bir sound ile birleştirerek indie ve elektronik ağırlıklı parçalar üreten KÜF, “Bilinmeyen Şarkı” adlı yeni teklisini 16 Ekim 2020 tarihinde BBI Music Co. etiketiyle yayına aldı.

2015 yılında Tekirdağ/Çorlu’da cover grubu olarak kurulan KÜF, Tekirdağ ve İstanbul başta olmak üzere birçok farklı mekanda verdiği konserlerinin ardından kendi bestelerine yoğunlaştı. İlk olarak Nisan 2020’de üç parçadan oluşan EP’si GRİ’yi bağımsız olarak yayınlayıp üretimlerini paylaşmaya başlayan KÜF, yayınladığı EP’nin hemen ardından 20 Ağustos’ta “Olan Olsun” adlı yeni teklisini yayınladı. İkii, 16 Ekim Cuma tarihinde ise BBI Music Co. etiketiyle yayınladığı yeni teklisi “Bilinmeyen Şarkı” ile dinleyicilerine tekrar merhaba diyor.

Modern zamanda içinde sıkıştığımız bunalımı referans alan topluluk, yeni teklisi “Bilinmeyen Şarkı” ile dinleyiciyi de bu atmosferde kendi arayışlarına sürüklüyor.

 

 

Rock müzik dinamiklerini synth ağırlıklı bir sound ile birleştirerek indie ve elektronik ağırlıklı parçalar üreten KÜF, "Bilinmeyen Şarkı" adlı yeni teklisini 16 Ekim 2020 tarihinde BBI Music Co. etiketiyle yayına aldı. 2015 yılında Tekirdağ/Çorlu'da cover grubu olarak kurulan KÜF, Tekirdağ ve İstanbul başta olmak üzere birçok farklı mekanda verdiği konserlerinin ardından kendi bestelerine yoğunlaştı. İlk olarak Nisan 2020'de üç parçadan oluşan EP'si GRİ'yi bağımsız olarak yayınlayıp üretimlerini paylaşmaya başlayan KÜF, yayınladığı EP'nin hemen ardından 20 Ağustos'ta "Olan Olsun" adlı yeni teklisini yayınladı. İkii, 16 Ekim Cuma tarihinde ise BBI Music Co. etiketiyle yayınladığı yeni teklisi "Bilinmeyen Şarkı" ile dinleyicilerine tekrar…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*