EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Kürşat Nayim – Kurtar Beni

Kürşat Nayim – Kurtar Beni

Kürşat Nayim; Sercan Kaya’nın aranjörlüğünü üstlendiği, sözü ve bestesi kendisine ait olan “Kurtar Beni” adlı çalışması Moon Stage etiketiyle yayınladı.

Kürşat Nayim, melodik yapısı ve armonik sözleriyle kendine has bir müzik tarzı inşa ediyor.

Alternatif müziğin yeni üyelerinden Kürşat Nayim 2014 yılında kendi yorumunu katarak yayınladığı cover çalışmaları ile müziğe başladı.

İlerleyen günlerde söz ve beste üretimi ile birlikte kendi eserlerinin de temellerini oluşturdu. Müzisyen Rock ve Pop müziği harmanladığı tarzıyla sahnede dinleyicisinin beğenisini toplamayı başardı.

Kürşat Naim; 2016 yılında sözü ve bestesi kendisine ait olan “Bırak Beni” adlı eseriyle dinleyicisine ilk eserini sundu.

2 yıl sonra ise dönemin en popüler müzik yarışması O Ses Türkiye isimli programa yarışmacı olarak katılma şansı yakaladı. Burada seslendirdiği eserlerle hem jürinin hem seyircinin büyük beğenisini topladı.

 

 

Kürşat Nayim; Sercan Kaya’nın aranjörlüğünü üstlendiği, sözü ve bestesi kendisine ait olan “Kurtar Beni” adlı çalışması Moon Stage etiketiyle yayınladı. Kürşat Nayim, melodik yapısı ve armonik sözleriyle kendine has bir müzik tarzı inşa ediyor. Alternatif müziğin yeni üyelerinden Kürşat Nayim 2014 yılında kendi yorumunu katarak yayınladığı cover çalışmaları ile müziğe başladı. İlerleyen günlerde söz ve beste üretimi ile birlikte kendi eserlerinin de temellerini oluşturdu. Müzisyen Rock ve Pop müziği harmanladığı tarzıyla sahnede dinleyicisinin beğenisini toplamayı başardı. Kürşat Naim; 2016 yılında sözü ve bestesi kendisine ait olan “Bırak Beni” adlı eseriyle dinleyicisine ilk eserini sundu. 2 yıl sonra ise dönemin en…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*