EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / Lahza’dan Türkiye Turnesi

Lahza’dan Türkiye Turnesi

Gitarist Cenk Erdoğan ve Davulcu Mehmet İkiz’in projesi “Lahza”, bir göz kırpma süresi manasına geliyor. Projenin isminin tam aksine, göz açıp kapayıncaya kadar aklınızdan çıkmayacak, yıllarca zihninizde yer alacak müzikal izdüşümler sunan ikili, doğaçlamalarını algoritmalaştırdıkları albümü geçtiğimiz aylarda raflarda yerini almıştı.

“Lahza”, Aralık ayında dinleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor ve  Türkiye turnesini başlatıyor. İşte buluşacağımız duraklar.

12 Aralık – Salon İKSV / İstanbul
13 Aralık – JunePub / Ankara
14 Aralık – Hiçhane /Konya
15 Aralık – Peyote / Eskişehir
16 Aralık – 15 Eylül Kıraathanesi / Bursa

 

Gitarist Cenk Erdoğan ve Davulcu Mehmet İkiz’in projesi “Lahza”, bir göz kırpma süresi manasına geliyor. Projenin isminin tam aksine, göz açıp kapayıncaya kadar aklınızdan çıkmayacak, yıllarca zihninizde yer alacak müzikal izdüşümler sunan ikili, doğaçlamalarını algoritmalaştırdıkları albümü geçtiğimiz aylarda raflarda yerini almıştı. "Lahza", Aralık ayında dinleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor ve  Türkiye turnesini başlatıyor. İşte buluşacağımız duraklar. 12 Aralık - Salon İKSV / İstanbul 13 Aralık - JunePub / Ankara 14 Aralık - Hiçhane /Konya 15 Aralık - Peyote / Eskişehir 16 Aralık - 15 Eylül Kıraathanesi / Bursa   https://www.youtube.com/watch?v=r7WdxyM8eio

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.8 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*