EDİTÖRDEN
Anasayfa / GÜNÜN KLİBİ / Lider Çelik – Kendimi Kaybediyorum

Lider Çelik – Kendimi Kaybediyorum

 

Geçtiğimiz günlerde katıldığı O Ses Türkiye Rap yarışmasında yarı final performans turunda söylediği “Kendimi Kaybediyorum” adlı şarkısını İphone 13 Pro ile çekilip editlenen ilk HDR klibi olarak bizlere sunuyor.

Klibin Yönetmenliğini ve Edit işlemlerini Ozan Sihay üstleniyor. Söz, müzik ve düzenlemesi Lider Çelik’e ait olan şarkının kayıt işlemleri Ayaz Stüdyo’da gerçekleşmiştir. Mix işlemlerinde Taylan Ayaz ile birlikte çalışıp, mastering finalizasyonu Taylan Ayaz yapmıştır.

 

Directed and Edited: Ozan Sihay
Söz & Müzik & Düzenleme : Lider Çelik
Vocal Edit : Lider Çelik &  Taylan Ayaz
Mix : Lider Çelik & Taylan Ayaz
Mastering : Taylan Ayaz
Kayıt Stüdyosu : Ayaz Stüdyo

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=f_wLEno8qiw   Geçtiğimiz günlerde katıldığı O Ses Türkiye Rap yarışmasında yarı final performans turunda söylediği “Kendimi Kaybediyorum” adlı şarkısını İphone 13 Pro ile çekilip editlenen ilk HDR klibi olarak bizlere sunuyor. Klibin Yönetmenliğini ve Edit işlemlerini Ozan Sihay üstleniyor. Söz, müzik ve düzenlemesi Lider Çelik’e ait olan şarkının kayıt işlemleri Ayaz Stüdyo’da gerçekleşmiştir. Mix işlemlerinde Taylan Ayaz ile birlikte çalışıp, mastering finalizasyonu Taylan Ayaz yapmıştır.   Directed and Edited: Ozan Sihay Söz & Müzik & Düzenleme : Lider Çelik Vocal Edit : Lider Çelik &  Taylan Ayaz Mix : Lider Çelik & Taylan Ayaz Mastering : Taylan Ayaz Kayıt Stüdyosu : Ayaz Stüdyo    …

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.8 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*