EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / LİNANİL – Left Behind

LİNANİL – Left Behind

İstanbul çıkışlı müzisyen LiNANiL’in kısaçaları ‘Left Behind’, bağımsız olarak dijital platformlarda yerini aldı.

Söz ve müziği LiNANiL’e ait olan, enerjik yapısıyla dikkat çeken şarkının prodüktörlüğünü uzun zamandır yerli sahneden tanıdığımız Yasemin Özler üstlendi. EP’nin yapım aşamasında da davulda Burak Gürpınar, Berkan Tilavel, gitarda Deniz Ağan,Linanil, baslarda ise Memet İncili gibi yerli sahneden tanıdık müzisyenler yer alıyor.

Kayıtları Vibes İstanbul Stüdyoları’nda tamamlanan EP’nin mix’ini Memet İncili, mastering’ini Morgan Nicolaysen üstlendi.

 

 

İstanbul çıkışlı müzisyen LiNANiL'in kısaçaları 'Left Behind', bağımsız olarak dijital platformlarda yerini aldı. Söz ve müziği LiNANiL'e ait olan, enerjik yapısıyla dikkat çeken şarkının prodüktörlüğünü uzun zamandır yerli sahneden tanıdığımız Yasemin Özler üstlendi. EP'nin yapım aşamasında da davulda Burak Gürpınar, Berkan Tilavel, gitarda Deniz Ağan,Linanil, baslarda ise Memet İncili gibi yerli sahneden tanıdık müzisyenler yer alıyor. Kayıtları Vibes İstanbul Stüdyoları'nda tamamlanan EP'nin mix'ini Memet İncili, mastering'ini Morgan Nicolaysen üstlendi.   https://www.youtube.com/watch?v=V7l-edRGNwU&ab_channel=LiNANiL   https://open.spotify.com/album/3FgpmNwEdEKnH6ttwbDWr7?si=GJ-iX4q8SkOJ58WEseBcdw

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.95 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*