EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Mehmet Taşyürek & Mavi Zebra – Aklımızda Kalanlar

Mehmet Taşyürek & Mavi Zebra – Aklımızda Kalanlar

Aktif oyunculuk kariyerini İstanbul’da sürdüren (Mehmet Taşyürek) Taşyürek’in, alternatif müziğin potansiyel vadeden, üretken isimlerinden Mavi Zebra iş birliği ile sunduğu alternatif pop, funk ve RnB izleri taşıyan “Aklımızda Kalanlar” adlı ilk teklisi BBI Music Co. etiketiyle tüm dijital plaformlarda yayında.

Taşyürek’in çıkış teklisinin prodüktörlüğünde ve geri vokallerinde Mavi Zebra (Aytuğ Erdil) bulunurken, söz ve ana vokallerinde ise sanatçı kendi üstleniyor.

“Aklımızda Kalanlar”,  BBI Music Co. etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında.

 

 

Söz: Mehmet Taşyürek
Müzik: Aytuğ Erdil (Mavi Zebra)
Vokal: Mehmet Taşyürek, Mavi Zebra
Prodüktör: Aytuğ Erdil (Mavi Zebra)
Label: BBI Music Co.

 

 

Aktif oyunculuk kariyerini İstanbul'da sürdüren (Mehmet Taşyürek) Taşyürek'in, alternatif müziğin potansiyel vadeden, üretken isimlerinden Mavi Zebra iş birliği ile sunduğu alternatif pop, funk ve RnB izleri taşıyan "Aklımızda Kalanlar" adlı ilk teklisi BBI Music Co. etiketiyle tüm dijital plaformlarda yayında. Taşyürek'in çıkış teklisinin prodüktörlüğünde ve geri vokallerinde Mavi Zebra (Aytuğ Erdil) bulunurken, söz ve ana vokallerinde ise sanatçı kendi üstleniyor. "Aklımızda Kalanlar",  BBI Music Co. etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında.   https://www.youtube.com/watch?v=-zj-32V9V9s&ab_channel=BBIMusicCo.   Söz: Mehmet Taşyürek Müzik: Aytuğ Erdil (Mavi Zebra) Vokal: Mehmet Taşyürek, Mavi Zebra Prodüktör: Aytuğ Erdil (Mavi Zebra) Label: BBI Music Co.   https://open.spotify.com/track/03Li5fxL8JpvEocKwuhJCM?si=465258eaca47479b  

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.8 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*