EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Meryem Cantekin – Ne Olursun Gel

Meryem Cantekin – Ne Olursun Gel

2003 Aydın doğumlu üniversite öğrencisi genç sanatçı Meryem Cantekin’in ikinci profesyonel teklisi ‘Ne Olursun Gel’ yayımlandı.

İlk profesyonel teklisi ‘Ah Bu Ayrılık’ ile müzik kariyerine giriş yapan Meryem Cantekin’in yeni teklisi ‘Ne Olursun Gel’ Stüdyo Pür’de kaydedildi.

Fono müzik etiketiyle yayımlanan, söz ve müziği genç sanatçı Meryem Cantekin’e ait olan ‘Ne Olursun Gel’ teklisinde, davulda Görkem Görmüş, bas gitarda Burak Güngörmüş, trompette Kayra Yavuz, akustik ve elektro gitarda ise Umut Tosun’u dinliyoruz.

 

 

2003 Aydın doğumlu üniversite öğrencisi genç sanatçı Meryem Cantekin’in ikinci profesyonel teklisi ‘Ne Olursun Gel’ yayımlandı. İlk profesyonel teklisi ‘Ah Bu Ayrılık’ ile müzik kariyerine giriş yapan Meryem Cantekin’in yeni teklisi ‘Ne Olursun Gel’ Stüdyo Pür’de kaydedildi. Fono müzik etiketiyle yayımlanan, söz ve müziği genç sanatçı Meryem Cantekin’e ait olan ‘Ne Olursun Gel’ teklisinde, davulda Görkem Görmüş, bas gitarda Burak Güngörmüş, trompette Kayra Yavuz, akustik ve elektro gitarda ise Umut Tosun’u dinliyoruz.   https://open.spotify.com/track/46O8YOC4dKgqEwbjjle6Tu?si=79b0b33c643e401a  

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.78 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*