EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Mesud Paragan – Yürüdüm

Mesud Paragan – Yürüdüm

Zamanla yayınladığı tekli, albüm ve EP’ler ile Rock camiasında bilinen isimlerden Mesud Paragan, 2022’ye yorgun bir bedenin Rock tınılı isyanı “Yürüdüm” ile merhaba diyor!

Teklide elektroda Emre Yılmaz, klavyede Mesud Paragan ve bas gitarda Yasin Yücel yer aldı. Teklinin mix-mastering çalışması Barbaros Göçmen tarafından üstlenildi.

ILS Vision Music etiketiyle yayınlanan teklinin sözü-müziği ve düzenlemesi Mesud Paragan’a ait. Teklinin kayıtları, Mesud Paragan’ın kendi ev stüdyosu Studio Door’s’ta tamamlandı.

Teklinin Hüseyin Karaman tarafından üstlenilen Lyric Klibi ise Mesud Paragan’ın YouTube sayfasında yerini aldı.

Mesud Paragan, “Yürüdüm”ü şu sözlerle anlatıyor: “Yürüdüm, yorulmuş bir bedenin mahsülü aslında. Bununla birlikte sözlerinde evrene kendi kalbimle gönderdiğim dileklere de yer verdiğim teklide Funk ögeler de kullandım. Umarım dinleyiciye o hissiyatı geçirebilirim!”

 

 

Zamanla yayınladığı tekli, albüm ve EP’ler ile Rock camiasında bilinen isimlerden Mesud Paragan, 2022’ye yorgun bir bedenin Rock tınılı isyanı “Yürüdüm” ile merhaba diyor! Teklide elektroda Emre Yılmaz, klavyede Mesud Paragan ve bas gitarda Yasin Yücel yer aldı. Teklinin mix-mastering çalışması Barbaros Göçmen tarafından üstlenildi. ILS Vision Music etiketiyle yayınlanan teklinin sözü-müziği ve düzenlemesi Mesud Paragan’a ait. Teklinin kayıtları, Mesud Paragan’ın kendi ev stüdyosu Studio Door’s’ta tamamlandı. Teklinin Hüseyin Karaman tarafından üstlenilen Lyric Klibi ise Mesud Paragan’ın YouTube sayfasında yerini aldı. Mesud Paragan, “Yürüdüm”ü şu sözlerle anlatıyor: “Yürüdüm, yorulmuş bir bedenin mahsülü aslında. Bununla birlikte sözlerinde evrene kendi kalbimle gönderdiğim…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*