EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Miskin – Uzak

Miskin – Uzak

Miskin grubu yeni şarkıları “Uzak” ile iddialı.

“Uzak”, dinleyicide etki uyandıran söz ve müziğiyle ve güçlü vokal performansıyla Türk Rock’ının klasikleri arasına girmeye aday, hit potansiyeli yüksek bir şarkı.

“Uzak” yayınlandığı gün Apple Music’te “Türkçe Alternatif ve Rock Klipleri” listesine 1 numaradan, “Zirvedekiler: Türkçe Rock” listesine 2 numaradan ve Spotify’da “Fresh Finds Türkiye” listesine 2 numaradan girdi.

Sözleri Serdar Üst’e bestesi Neyzen Ögetürk’e ait olan “Uzak” şarkısı için yönetmenliğini Çağatay Ok’un yaptığı bir klip de çekildi.

 

 

 

Miskin grubu yeni şarkıları "Uzak" ile iddialı. "Uzak", dinleyicide etki uyandıran söz ve müziğiyle ve güçlü vokal performansıyla Türk Rock'ının klasikleri arasına girmeye aday, hit potansiyeli yüksek bir şarkı. "Uzak" yayınlandığı gün Apple Music'te "Türkçe Alternatif ve Rock Klipleri" listesine 1 numaradan, "Zirvedekiler: Türkçe Rock" listesine 2 numaradan ve Spotify'da "Fresh Finds Türkiye" listesine 2 numaradan girdi. Sözleri Serdar Üst'e bestesi Neyzen Ögetürk'e ait olan "Uzak" şarkısı için yönetmenliğini Çağatay Ok'un yaptığı bir klip de çekildi.   https://www.youtube.com/watch?v=lJ782aXjZkI&ab_channel=MuzikNews   https://open.spotify.com/track/7I1QdQ733xBDcS8CYUMe9h?si=0e0d429c79be4fd9  

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*