EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Modern Primat – Sen Gidince

Modern Primat – Sen Gidince

Modern Primat, rock müzik piyasasına giriş yaptı. ”Sen Gidince” parçasına artık tüm dijital platformlardan ve Youtube üzerinden ulaşabilirsiniz.

”Sen Gidince” özlem ve melankoli üzerine bir parça olmakla birlikte, grubun 90 ve 2000’ler Türkçe Rock yıllarına epeyce göz kırpacağını düşünüyoruz. ”Sen Gidince” teklisi sonrasında her ay yeni bir tekli çıkarmayı amaçlayan Modern Primat, güncel ve rock müzik piyasasının her zaman içinde kalmayı hedefliyor.

 

Vokal: Erdem Filiz
Gitar: Çağlar Özgür Toka
Bas Gitar: Can Bayri
Davul: Umutcan Akmaz

 

Modern Primat, rock müzik piyasasına giriş yaptı. ''Sen Gidince'' parçasına artık tüm dijital platformlardan ve Youtube üzerinden ulaşabilirsiniz. ''Sen Gidince'' özlem ve melankoli üzerine bir parça olmakla birlikte, grubun 90 ve 2000'ler Türkçe Rock yıllarına epeyce göz kırpacağını düşünüyoruz. ''Sen Gidince'' teklisi sonrasında her ay yeni bir tekli çıkarmayı amaçlayan Modern Primat, güncel ve rock müzik piyasasının her zaman içinde kalmayı hedefliyor.   https://www.youtube.com/watch?v=TlP8FnRRLqo&ab_channel=PDNDM%C3%BCzik Vokal: Erdem Filiz Gitar: Çağlar Özgür Toka Bas Gitar: Can Bayri Davul: Umutcan Akmaz   https://open.spotify.com/track/5gThApNWihpV16PSK8Z2Wo?si=c9e9db1f172c4b0d

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.83 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*