EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Modern Primat – Wooden Case

Modern Primat – Wooden Case

Modern Primat, üçüncü teklisi Wooden Case’i yayınladı. ”Wooden Case” parçasına artık tüm dijital platformlardan ve Youtube üzerinden ulaşabilirsiniz.

İnsanlığın hasat zamanı sürecine girmesiyle başlayan ve sonrasında aidiyet kavramının kaybına kadar giden süreci işleyen Modern Primat, göç vaktinin geldiğini bizlere hissettiriyor. Wooden Case’i akustik bir Grunge Rock parçası olarak tanımlayan grup üyeleri, aynı zamanda dünyanın ve insanlığın içinde bulunduğu kaosa selam gönderme niyetinde.

Vokal: Erdem Filiz
Gitar: Çağlar Özgür Toka
Bas Gitar: Can Bayri
Davul: Umutcan Akmaz

 

 

Modern Primat, üçüncü teklisi Wooden Case'i yayınladı. ''Wooden Case'' parçasına artık tüm dijital platformlardan ve Youtube üzerinden ulaşabilirsiniz. İnsanlığın hasat zamanı sürecine girmesiyle başlayan ve sonrasında aidiyet kavramının kaybına kadar giden süreci işleyen Modern Primat, göç vaktinin geldiğini bizlere hissettiriyor. Wooden Case'i akustik bir Grunge Rock parçası olarak tanımlayan grup üyeleri, aynı zamanda dünyanın ve insanlığın içinde bulunduğu kaosa selam gönderme niyetinde. Vokal: Erdem Filiz Gitar: Çağlar Özgür Toka Bas Gitar: Can Bayri Davul: Umutcan Akmaz   https://www.youtube.com/watch?v=_lcVGKEHI4c&ab_channel=PDNDM%C3%BCzik   https://open.spotify.com/track/6CRvBzAVXCwUIc2kmRhcRG?si=c4c0817deef74ae4

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*