EDİTÖRDEN
Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / Nilüfer Açıkalın – Lapa Lapa / Ütopya Müzik Yapım

Nilüfer Açıkalın – Lapa Lapa / Ütopya Müzik Yapım

Türkiye’nin tanınmış oyuncu yüzlerinden Nilüfer Açıkalın,yine ‘Deli Cevat’ tiplemesiyle ünlenen karikatürist Gökhan Dabak’ın, müzik alanında uzun zamandır sürdürdükleri birliktelik, yaklaşık 40 şarkılık aykırı-alternatif bir katalog oluşturdu.

İlk seçki özgün halleriyle ‘Başka Şarkılar 1’ adıyla 2013 te yayınlandı.

Bu süreçte sanatçı,yazarlık ve oyunculuk üretiminin yanında sahne showlarına başladı. Çeşitli sahnelerde düzenli konserlere dönüşen şarkılar kendi dinleyici kitlesini kısa sürede yakaladı. Nilüfer Açıkalın’ın oyunculuk performansıyla katlanan etkisiyle çaldıkça aşırı bir enerjiye dönüşen şarkılar bu yeni formatlarıyla, sahne ekibiyle canlı olarak kaydedildi.

Bu albümün etkileri dinleyici açısından sevindirici ve şaşırtıcı sonuçlar verdi. Şarkıların yepyeni ve kendine has tınıları, ilgi çekici sözleri, içtenlikli yorumları beklenen ve özlenen tarzda farklı bir işin filizlendiği müjdesini veriyor..

‘Lapalapa’, Gökhan Dabak ve Nilüfer Açıkalın şarkılarının ikinci dokuz şarkısını içeriyor.

Oturmuş performansı ile bu albümle birlikte ulusal medya ve şehir dışındaki konserlerine hazırlanılmaktadır. Sanatçının oyunculuk ve yazarlık kariyerinin yanında bu albümle birlikte şarkılarından konuşulacağı beklenmektedir.

01 – Çalkala
02 – Lapa Lapa
03 – Dağ Başında
04 – Zalim:Felek
05 – Çatlak
06 – Reçel
07 – Dilek Nehri
08 – Karpuz
09 – Şu:an

(Basın Bülteni)

Türkiye’nin tanınmış oyuncu yüzlerinden Nilüfer Açıkalın,yine ‘Deli Cevat’ tiplemesiyle ünlenen karikatürist Gökhan Dabak’ın, müzik alanında uzun zamandır sürdürdükleri birliktelik, yaklaşık 40 şarkılık aykırı-alternatif bir katalog oluşturdu. İlk seçki özgün halleriyle ‘Başka Şarkılar 1’ adıyla 2013 te yayınlandı. Bu süreçte sanatçı,yazarlık ve oyunculuk üretiminin yanında sahne showlarına başladı. Çeşitli sahnelerde düzenli konserlere dönüşen şarkılar kendi dinleyici kitlesini kısa sürede yakaladı. Nilüfer Açıkalın’ın oyunculuk performansıyla katlanan etkisiyle çaldıkça aşırı bir enerjiye dönüşen şarkılar bu yeni formatlarıyla, sahne ekibiyle canlı olarak kaydedildi. Bu albümün etkileri dinleyici açısından sevindirici ve şaşırtıcı sonuçlar verdi. Şarkıların yepyeni ve kendine has tınıları, ilgi çekici sözleri, içtenlikli yorumları…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*