EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / onairmusic.co Geleneksel Aile Buluşması (14 Ağustos 2023)

onairmusic.co Geleneksel Aile Buluşması (14 Ağustos 2023)

Alternatif müziğin öne çıkan yapım şirketlerinden olan onairmusic.co ekibinin geleneksel müzisyen / basın buluşması 14 Ağustos pazar günü Kadıköy Moda Kitap’ta gerçekleşti.

Müzik Ekspres ailesi olarak uzun zamandır çalışmalarını dinlemekten, paylaşmaktan, okurlarımızla buluşturmaktan hatta beraber bir aile olmaktan çok mutluyuz. 

Sevgili Burak Demirsaran’ın prodüktörlüğünü Beyza Cumbul’un proje yönetmenliğini yaptığı OnAir Müzik’in katıldığım bu buluşmasına Ekspres dostlarımdan Behlül Üçışık ve Özlem Özkan ile konuk oldum. Bu şekilde de bizim de pazar buluşmalarımız rutini değişmedi ve de çok güzel oldu.

Çok değerli müzisyen ve basından dostlarımızı da gördüğümüz ve keyifli bir pazar gününe imza atılan bu buluşmada emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Sevgili Beyza’dan edindiğim bilgi ile yeni sezon çok yakında başlıyor ve biz yayınlayacakları projelerde yeniden heyecanla bir arada olmayı diliyoruz.

Kadri Karahan

 

 

Alternatif müziğin öne çıkan yapım şirketlerinden olan onairmusic.co ekibinin geleneksel müzisyen / basın buluşması 14 Ağustos pazar günü Kadıköy Moda Kitap’ta gerçekleşti. Müzik Ekspres ailesi olarak uzun zamandır çalışmalarını dinlemekten, paylaşmaktan, okurlarımızla buluşturmaktan hatta beraber bir aile olmaktan çok mutluyuz.  Sevgili Burak Demirsaran’ın prodüktörlüğünü Beyza Cumbul’un proje yönetmenliğini yaptığı OnAir Müzik’in katıldığım bu buluşmasına Ekspres dostlarımdan Behlül Üçışık ve Özlem Özkan ile konuk oldum. Bu şekilde de bizim de pazar buluşmalarımız rutini değişmedi ve de çok güzel oldu. Çok değerli müzisyen ve basından dostlarımızı da gördüğümüz ve keyifli bir pazar gününe imza atılan bu buluşmada emeği geçen herkese çok teşekkür…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*