EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Ozan Demiroğlu & Aslı Gündoğu – Elimden Gelse

Ozan Demiroğlu & Aslı Gündoğu – Elimden Gelse

Keşfedilmeyi bekleyen chillout müzik Ozan Demiroğlu ve Aslı Gündoğu ile farklı bir tatla geliyor! Daha geniş kitleleri bu türle buluşturmak isteyen ikilinin ilk çalışması “Elimden Gelse” müzik severlerle buluşmak üzere yola çıkıyor.

Fono müzik etiketi ile yayımlanan “Elimden Gelse” ile dinleyeceğimiz Aslı Gündoğu ve Ozan Demiroğlu kaliteli müzik ile duygusal kavramları harmanlayarak Chillout müziğin ışıklı yollarında adımlarını beraber atacak. Müziğini Ozan Demiroğlu, vokalini Aslı Gündoğu’nun üstlendiği “Elimden Gelse” dinleyicisini büyülemeyi ve uzunca bir süre etkisi altına almayı hedefliyor.

 

 

Keşfedilmeyi bekleyen chillout müzik Ozan Demiroğlu ve Aslı Gündoğu ile farklı bir tatla geliyor! Daha geniş kitleleri bu türle buluşturmak isteyen ikilinin ilk çalışması “Elimden Gelse” müzik severlerle buluşmak üzere yola çıkıyor. Fono müzik etiketi ile yayımlanan “Elimden Gelse” ile dinleyeceğimiz Aslı Gündoğu ve Ozan Demiroğlu kaliteli müzik ile duygusal kavramları harmanlayarak Chillout müziğin ışıklı yollarında adımlarını beraber atacak. Müziğini Ozan Demiroğlu, vokalini Aslı Gündoğu’nun üstlendiği “Elimden Gelse” dinleyicisini büyülemeyi ve uzunca bir süre etkisi altına almayı hedefliyor.   https://www.youtube.com/watch?v=-TieEfWaoJQ&ab_channel=MuzikPlay   https://open.spotify.com/track/4gkM79e6gwPqixMylyGzYb?si=d00bd2a4724844b3

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*