EDİTÖRDEN
Anasayfa / GÜNÜN KLİBİ / Özay – Salla

Özay – Salla

 

Geçtiğimiz aylarda yayınlamış olduğu ”Sen Hiç Korma” şarkısıyla müzik sektörünün kapısını aralayan ve Maluma’ya benzerliğiyle sosyal medyanın diline düşen genç sanatçı ”Özay” yeni projesi ”Salla” ile müzikseverlere iddialı bir merhaba dedi.

Sözü ve müziği ”Özay”a ait olan şarkının özgün ve yenilikçi düzenlenmesini başarılı aranjör Yenal Yıldız üstlendi. ”Salla”nın mix çalışmasında Utku Ünsal mastering de ise Emre Kıral’ın imzası var.

Farklı görüntüsüyle ve tarzıyla dikkatleri üzerine çeken ”Özay”; yeni projesinin klip yönetmenliğini de kendisi üstlendi. Sektörün başarılı görüntü yönetmenlerinden Sezai Demirer’in sihirli dokunuşlarıyla kış aylarının rehavetinin üzerimizde olduğu şu dönemlerde izleyicisini yerinde oturtmayacak bir klibe imza atıldı.

”Özay”ın yeni şarkısı ”Salla” tüm müzik platformlarında ve klibi Özay Günay YouTube kanalında yayında.

 

https://www.youtube.com/watch?v=kU26wXkKNcA&ab_channel=%C3%96zayG%C3%BCnay   Geçtiğimiz aylarda yayınlamış olduğu ''Sen Hiç Korma'' şarkısıyla müzik sektörünün kapısını aralayan ve Maluma'ya benzerliğiyle sosyal medyanın diline düşen genç sanatçı ''Özay'' yeni projesi ''Salla'' ile müzikseverlere iddialı bir merhaba dedi. Sözü ve müziği ''Özay''a ait olan şarkının özgün ve yenilikçi düzenlenmesini başarılı aranjör Yenal Yıldız üstlendi. ''Salla''nın mix çalışmasında Utku Ünsal mastering de ise Emre Kıral'ın imzası var. Farklı görüntüsüyle ve tarzıyla dikkatleri üzerine çeken ''Özay''; yeni projesinin klip yönetmenliğini de kendisi üstlendi. Sektörün başarılı görüntü yönetmenlerinden Sezai Demirer'in sihirli dokunuşlarıyla kış aylarının rehavetinin üzerimizde olduğu şu dönemlerde izleyicisini yerinde oturtmayacak bir klibe imza atıldı. ''Özay''ın yeni…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*