EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Özdemir Erdoğan – Efkar

Özdemir Erdoğan – Efkar

Türk Müziğinin Efsane Sanatçısı Özdemir Erdoğan’ın Yeni Şarkısı “Efkar” Müzikseverlerle Buluşuyor.

Özdemir Erdoğan, sözü ve müziği kendisine ait “Efkar” ismini verdiği şarkıyla sevenleriyle bir araya geliyor. Segâh makamında bestelenen şarkının düzenlemesi Mehmet Can Erdoğan imzası taşıyor. “Efkar”ı özel kılan bir başka isim de geçtiğimiz aylarda son yolculuğuna uğurladığımız başarılı keman virtüözü İlyas Tetik… Tetik, vefatından önce son kez udu ve kemanıyla “Efkar”da yer aldı.

“Sevdim Seni Bir Kere”, “İkinci Bahar”, “Pervane”, “Bana Ellerini Ver”, “Baharda Kuşlar Gibi”, “ Gurbet”, “Aç Kapıyı Gir İçeri” ve “Canım Senle Olmak İstiyor” gibi unutulmaz eserlerin sahibi Özdemir Erdoğan’ın, yeni şarkısını Özdemir Erdoğan müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda bulabilirsiniz.

 

 

 

Türk Müziğinin Efsane Sanatçısı Özdemir Erdoğan’ın Yeni Şarkısı “Efkar” Müzikseverlerle Buluşuyor. Özdemir Erdoğan, sözü ve müziği kendisine ait “Efkar” ismini verdiği şarkıyla sevenleriyle bir araya geliyor. Segâh makamında bestelenen şarkının düzenlemesi Mehmet Can Erdoğan imzası taşıyor. “Efkar”ı özel kılan bir başka isim de geçtiğimiz aylarda son yolculuğuna uğurladığımız başarılı keman virtüözü İlyas Tetik… Tetik, vefatından önce son kez udu ve kemanıyla “Efkar”da yer aldı. "Sevdim Seni Bir Kere", "İkinci Bahar", “Pervane”, “Bana Ellerini Ver”, “Baharda Kuşlar Gibi”, “ Gurbet”, “Aç Kapıyı Gir İçeri” ve “Canım Senle Olmak İstiyor” gibi unutulmaz eserlerin sahibi Özdemir Erdoğan’ın, yeni şarkısını Özdemir Erdoğan müzik etiketiyle…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*