EDİTÖRDEN
Anasayfa / GÜNÜN KLİBİ / Özge Fışkın – Ben Sana Vurgunum

Özge Fışkın – Ben Sana Vurgunum

 

Özge Fışkın’dan yepyeni bir projenin ilk şarkısı yayında: Ben Sana Vurgunum.

Sözleri Sabahattin Ali, bestesi Ali Kocatepe’ye ait Nükhet Duru’nun sesinden ilk kez dinlediğimiz şarkı ve proje ile ilgili müzisyen şu  yorumda bulundu.

“Uzun zamandır sahnede kendi şarkılarımın yanında çok sevdiğim cover şarkılar seslendirdim. Sahne tempomun düştüğü pandemi sürecinde, Youtube kanalım için canım müzisyen arkadaşlarımla çok güzel şarkılar kaydettik. Bunların bazıları, hayranı olduğum müthiş sanatçılar tarafından yazılmış ve yorumlanmış, sizlerin hayli aşina olduğunuz çok kıymetli şarkılar. Sonrasında özenerek seçtiğim, söylemekten büyük zevk aldığım bu özel şarkılardaki enerji bizi çok mutlu etti. Ben de bu şarkıları “Özge ile Yeniden” adı altında sizlerle albüm olarak paylaşmak istedim. Noktasına, virgülüne dokunmadığımız, gerçekliğini olduğu gibi koruduğumuz canlı kayıtlar hepsi. Başta Ali Kocatepe olmak üzere tüm ekibime teşekkürlerimle.”

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=sEU4BQu-J_Q&ab_channel=%C3%96zgeF%C4%B1%C5%9Fk%C4%B1n   Özge Fışkın'dan yepyeni bir projenin ilk şarkısı yayında: Ben Sana Vurgunum. Sözleri Sabahattin Ali, bestesi Ali Kocatepe’ye ait Nükhet Duru'nun sesinden ilk kez dinlediğimiz şarkı ve proje ile ilgili müzisyen şu  yorumda bulundu. "Uzun zamandır sahnede kendi şarkılarımın yanında çok sevdiğim cover şarkılar seslendirdim. Sahne tempomun düştüğü pandemi sürecinde, Youtube kanalım için canım müzisyen arkadaşlarımla çok güzel şarkılar kaydettik. Bunların bazıları, hayranı olduğum müthiş sanatçılar tarafından yazılmış ve yorumlanmış, sizlerin hayli aşina olduğunuz çok kıymetli şarkılar. Sonrasında özenerek seçtiğim, söylemekten büyük zevk aldığım bu özel şarkılardaki enerji bizi çok mutlu etti. Ben de bu şarkıları “Özge ile Yeniden”…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*