EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Özgür – Hep

Özgür – Hep

Özgür’ün ilk teklisi “Hep” müzikseverlerle buluştu.

Özgür, kurumsal hayatına devam ederken tutkusu olan müzikle bağını hiç koparmadı , uzun yıllardır ürettiği eserlerini Ont Music Network etiketi ile göz önüne çıkarmaya karar verdi .

Akdeniz müziğini, günümüzün soundu ile birleştiren Özgür “Hep”” teklisi ile karşınızda. Hep’in söz müzik ve yorumlaması Özgür’e ait..

Kayıtları, Serkan Ayman ile Bahçekat Stüdyosu’nda tamamlanan “ HEP” in düzenlemesi Tansel Doğanay’a , gitar performansı da Emrah Koçak’a ait. Video klibi , Urla ve Sığacık’ta çekildi.

 

Özgür'ün ilk teklisi "Hep" müzikseverlerle buluştu. Özgür, kurumsal hayatına devam ederken tutkusu olan müzikle bağını hiç koparmadı , uzun yıllardır ürettiği eserlerini Ont Music Network etiketi ile göz önüne çıkarmaya karar verdi . Akdeniz müziğini, günümüzün soundu ile birleştiren Özgür “Hep"” teklisi ile karşınızda. Hep'in söz müzik ve yorumlaması Özgür'e ait.. Kayıtları, Serkan Ayman ile Bahçekat Stüdyosu’nda tamamlanan “ HEP” in düzenlemesi Tansel Doğanay’a , gitar performansı da Emrah Koçak’a ait. Video klibi , Urla ve Sığacık’ta çekildi.   https://open.spotify.com/track/7e1dwF9HqcLQUJ7Sh30K7Q?si=KRjG4rUzQe-Tmv8tIAaRqw

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.26 ( 6 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*