EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Sentryonel & Eureka – Hangover

Sentryonel & Eureka – Hangover

Sentryonel ve Eureka, “Hangover “ile dijital platformlarda yayında.

Türkçe Rap müziğe yepyeni bir soluk getiren ikili Hangover ile dinleyicilerine müzik ziyafeti yaşatıyor. En güncel soundlar ile harmanlanan Hangover alt yapısı ile kanınızı kaynatacak cinsten.

“Hangover” rap müziğin eğlenceli, güçlü dili ile günümüz duyguları ve insan çatışmalarını hem eleştiriyor hem de dinleyenleri müzikal bir yolculuğa çıkarıyor.

Şarkının sözleri Sentryonel ve Eureka tarafından, altyapı Eureka, artwork ve şarkının müzik videosu Thefivedollashake, mix master işlemleri ise Afil Tarafından hazırlanmış.

Sentryonel ve Eureka’ nın “Hangover” adlı single çalışması Bemolship Music etiketi ile dijital platformlarda yayında.

 

 

Sentryonel ve Eureka, "Hangover "ile dijital platformlarda yayında. Türkçe Rap müziğe yepyeni bir soluk getiren ikili Hangover ile dinleyicilerine müzik ziyafeti yaşatıyor. En güncel soundlar ile harmanlanan Hangover alt yapısı ile kanınızı kaynatacak cinsten. “Hangover” rap müziğin eğlenceli, güçlü dili ile günümüz duyguları ve insan çatışmalarını hem eleştiriyor hem de dinleyenleri müzikal bir yolculuğa çıkarıyor. Şarkının sözleri Sentryonel ve Eureka tarafından, altyapı Eureka, artwork ve şarkının müzik videosu Thefivedollashake, mix master işlemleri ise Afil Tarafından hazırlanmış. Sentryonel ve Eureka’ nın “Hangover” adlı single çalışması Bemolship Music etiketi ile dijital platformlarda yayında.   https://www.youtube.com/watch?v=khx9SsRN1mQ&ab_channel=Eureka   https://open.spotify.com/track/4DGKrRDsReWKy9XEqTANlk?si=23ac55452ba7470d

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.83 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*