EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Simin Mater – Kırıntıdan Aşk

Simin Mater – Kırıntıdan Aşk

2002 yılında yayınladığı “Dost Yalnızlıklar” isimli albümünde seslendirdiği “Işığımı Takip Et” isimli şarkısıyla hafızalarımıza kazınan Simin Mater, sözleri Şevin Ballıktaş’a, müziği kendine ait olan ilk single’ı “Kırıntıdan Aşk” ile müzikseverlerle buluşuyor.

Şarkıcı ve besteci Simin Mater, 2006 yılında yayınladığı “Cennetteyim” isimli ikinci albümünden 18 yıl sonra “Kırıntıdan Aşk” single’ı için yeniden stüdyoya girdi. Mater’in, modern bir tarzda düzenlenen yeni şarkısının düzenlemesinde, mix ve mastering’inde Tansel Doğanay’ın imzası var.

Simin Mater’i, “Kırıntıdan Aşk” single’ının kapak fotoğrafı için Ferit Gelgeç fotoğrafladı. Single’ın kapak tasarımını Özge Atik hazırladı.

Simin Mater “Kırıntıdan Aşk” single’ı; Ossi Müzik etiketiyle Hakan Eren’in yapımcılığında ve prodüktörlüğünde, Pelin Kakırman’ın proje koordinatörlüğünde yayınlandı.

 

 

 

 

2002 yılında yayınladığı “Dost Yalnızlıklar” isimli albümünde seslendirdiği “Işığımı Takip Et” isimli şarkısıyla hafızalarımıza kazınan Simin Mater, sözleri Şevin Ballıktaş’a, müziği kendine ait olan ilk single’ı “Kırıntıdan Aşk” ile müzikseverlerle buluşuyor. Şarkıcı ve besteci Simin Mater, 2006 yılında yayınladığı “Cennetteyim” isimli ikinci albümünden 18 yıl sonra “Kırıntıdan Aşk” single’ı için yeniden stüdyoya girdi. Mater’in, modern bir tarzda düzenlenen yeni şarkısının düzenlemesinde, mix ve mastering’inde Tansel Doğanay’ın imzası var. Simin Mater’i, “Kırıntıdan Aşk” single’ının kapak fotoğrafı için Ferit Gelgeç fotoğrafladı. Single’ın kapak tasarımını Özge Atik hazırladı. Simin Mater “Kırıntıdan Aşk” single’ı; Ossi Müzik etiketiyle Hakan Eren’in yapımcılığında ve prodüktörlüğünde, Pelin Kakırman’ın…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*