EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Soft Analog – Geç Vakitler

Soft Analog – Geç Vakitler

Ankaralı synth pop müzik grubu Soft Analog yeni teklisi “Geç Vakitler”i 16 Ekim Cuma gecesi tüm platformlarda yayınladı. Üretimlerine ve paylaşımlarına ara vermeden devam eden Soft Analog, Ankara’da müzik hayatını devam ettiriyor. Geç Vakitler teklisi ile “Kaybolur” şarkısının ardından hız kesmeden tekrar dinleyicisi ile buluştu.

Soft Analog, bu şarkısında şehirden kaçma isteğini farklı bir üslup ile anlatıyor. Dinleyicilerine “Geç Vakitler” şarkısı ile yola çıkma ve uzaklaşma isteğini vurguluyor.

Soft Analog Hakkında

Soft Analog 2019 yılında Ankara’da kuruldu. Müziğini dream pop, indie pop ve synth pop türlerini benimseyerek üretip sözlerinde şehir yaşantısının ve modern zamanın yaşattığı duyguları yansıtıyor.

Müzik dünyasına “Boşluğun İçinde” parçasıyla ilk adımlarını attılar. Daha sonra “Biz Gibiler”, “Adımlar”, “Karışır İzlerin” (feat. Yiğit Seferoğlu), “Buraya Uzakta” ve Temmuz ayında yayınladığı “Ne Az Ne Fazla” adlı teklilerini dinleyiciyle paylaştı. Son olarak “Kaybolur” teklisinde bireyselliğe de değinen Soft Analog, vintage pop kültüründen esinlenerek çalışmalarına devam ediyor.

 

 

Ankaralı synth pop müzik grubu Soft Analog yeni teklisi “Geç Vakitler”i 16 Ekim Cuma gecesi tüm platformlarda yayınladı. Üretimlerine ve paylaşımlarına ara vermeden devam eden Soft Analog, Ankara’da müzik hayatını devam ettiriyor. Geç Vakitler teklisi ile "Kaybolur" şarkısının ardından hız kesmeden tekrar dinleyicisi ile buluştu. Soft Analog, bu şarkısında şehirden kaçma isteğini farklı bir üslup ile anlatıyor. Dinleyicilerine "Geç Vakitler" şarkısı ile yola çıkma ve uzaklaşma isteğini vurguluyor. Soft Analog Hakkında Soft Analog 2019 yılında Ankara’da kuruldu. Müziğini dream pop, indie pop ve synth pop türlerini benimseyerek üretip sözlerinde şehir yaşantısının ve modern zamanın yaşattığı duyguları yansıtıyor. Müzik dünyasına “Boşluğun İçinde” parçasıyla ilk adımlarını attılar. Daha…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*