EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / Sosyal Medya’daki Her Şey Bu Festivalde: #HashtagFestivali

Sosyal Medya’daki Her Şey Bu Festivalde: #HashtagFestivali

Sosyal Medya’daki her şey bu festivalde!

#HashtagFestivali, 19 – 20 Ağustos tarihlerinde Türkiye’nin en büyük etkinlik event alanı MARİNA ARENA’da gerçekleşecek!

Farklı içerikleri, eğlenceli aktiviteleri, interaktif söyleşileri, muhteşem konserleri ve sürpriz isimlerin katılımı ile, Türkiye’de ilk kez Fest Etkinlik Organizasyon tarafından düzenlenecek “sosyal medya festivali” #HashtagFestivali 19-20 Ağustos tarihlerinde Dream Tv, Radyo D ve Radyonom basın sponsorluğunda TuzlaMarina Arena’da gençlerle buluşacak.

 

MUHTEŞEM KONSERLER:

Alışageldik her gençlik festivalinde yer alan konser ve DJ performansların yanı sıra, sosyal medyada aktif gençlerin dolu dolu dahil olacağı interaktif zengin bir içerik yaratılan festivalin müzik etkinlik kısmında MFÖ, Adamlar, Can Bonomo, Gaye Su Akyolkonserlerinin yanı sıra Doğukan Manço’nun DJ performansı ve son dönemin alternatif gruplarından Zımba konserleri ile gençler müziğe doyacak.

 

DOĞAN DURU İLE AKUSTİK SÖYLEŞİLER:

Konser ve müzik performanslarının yanı sıra Doğan Duru ile Akustik Söyleşi’lerde Fatma Turgut, Mehmet Turgut, Ferman Akgül ve Pamela Spence konuk sanatçılar olacak ve akustik şarkıların yanı sıra gençlerle sohbet edilecek.

 

GÜN İÇİNE YAYILAN ETKİNLİKLER:

Spor dünyasının sevilen isimleri Ali Ece ve Irmak Kazuk ile sosyal medya üzerinden oluşturulacak takımlarıyla futbol-basketbol challenge’larında sürpriz konuk isimler de yer alacak ve her iki günün sonunda kazanacak ekibe özel hediyeler verilecek.

Son dönemde sosyal medya programı “Stolk” ile fenomenleşen, sevilen oyuncu İbrahim Selim ile oyunculuk atölyesi, Survivor şampiyonu Avatar Atakan ile spor söyleşisi, karikatür söyleşilerinin yanı sıra son dönemin fenomen youtuber’ları Berkcan Güven’le interaktif bilgi yarışması ve Oğuzhan Uğur’la “RöntBeni etkinlik alanında gençlerle buluşacak diğer etkinlikler.

Kahve barista eğitimi, değerli yazarlarla söyleşi-imza günleri, müzik workshopları, tasarım atölyeleri çikolata-yemek workshopları, nefes terapisi, makyaj, spor etkinlikleri, konsol ve dijital oyun standları, grafiti ve dövme gibi gençlerin de ilgi
alanından önemli isimler de festival kapsamında gençlerle buluşacak.

Markalarla işbirlikteliğinde de interaktif içerik ve etkinliklere yer verilecek olan festival 19-20 Ağustos tarihlerinde 12.00-00.00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Tuzla’da gerçekleşecek olan festivalde Marina Arena, konum itibariyle de İstanbul’un yanı sıra Darıca, İzmit, Kocaeli’nin ilçeleri, Bursa, Yalova gibi bölgelerden de genç katılımcılara ev sahipliği yapacak. Ring seferlerinin yanı sıra vapur seferleriyle de ulaşım gerçekleşecek.

 

Hashtag Festivali 17 Genel Akış

19 Ağustos’17 Cumartesi
Kapı Açılış : 12.00
Yan Sahne
13.00 Berkcan Güven
15.30 Erdil Yaşaroğlu
17.00 Doğan Duru Soundcheck
18.00 Doğan Duru Sahne
(Mehmet Turgut – Fatma Turgut)

Etkinlik Alanı
15.00 İbrahim Selim
(Ayrı bir alan yaratılacak)

15.00 Ali Ece – Irmak Kazuk (Futbol-Basketboll Challenge)(Ayrı bir alan yaratılacak)

Ana Sahne
19.00 Zımba
20.00 Adamlar
22.00 MFÖ

20 Ağustos’17 Pazar
Kapı Açılış : 12.00
Yan Sahne
13.00 Oğuzhan Uğur
15.30 Selçuk Erdem
17.00 Doğan Duru Soundcheck
18.00 Doğan Duru Sahne
(Pamela – Ferman Akgül)

Etkinlik Alanı
15.00 Ali Ece – Irmak Kazuk (Futbol-Basketboll Challenge)
(Ayrı bir alan yaratılacak)

16.00 Avatar Atakan
(Ayrı bir alan yaratılacak)

Ana Sahne
19.00 Doğukan Manço
20.00 Gaye Su Akyol
22.00 Can Bonomo

Not: İnkılap Kitabevi kendi standını getiriyor. Yazarların günü ve saati henüz revize aşamasında. Sonuçlandığı an tarafınıza bildirilecektir.

Sosyal Medya’daki her şey bu festivalde! #HashtagFestivali, 19 – 20 Ağustos tarihlerinde Türkiye'nin en büyük etkinlik event alanı MARİNA ARENA’da gerçekleşecek! Farklı içerikleri, eğlenceli aktiviteleri, interaktif söyleşileri, muhteşem konserleri ve sürpriz isimlerin katılımı ile, Türkiye’de ilk kez Fest Etkinlik Organizasyon tarafından düzenlenecek “sosyal medya festivali” #HashtagFestivali 19-20 Ağustos tarihlerinde Dream Tv, Radyo D ve Radyonom basın sponsorluğunda TuzlaMarina Arena’da gençlerle buluşacak.   MUHTEŞEM KONSERLER: Alışageldik her gençlik festivalinde yer alan konser ve DJ performansların yanı sıra, sosyal medyada aktif gençlerin dolu dolu dahil olacağı interaktif zengin bir içerik yaratılan festivalin müzik etkinlik kısmında MFÖ, Adamlar, Can Bonomo, Gaye Su Akyolkonserlerinin…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.93 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*