EDİTÖRDEN
Anasayfa / HAFTANIN ALBÜMÜ / The Madcap / Beat The Destiny

The Madcap / Beat The Destiny

Hard rock topluluğu The Madcap’in 6 yıllık çalışmasının sonucu olan ikinci stüdyo albümü “Beat the Destiny” dinleyicileri ile buluştu.

Albümün 5. single ve son single’i olma özelliği taşıyan The Madcap ft. Tommy Johansson, Tarkan Gözübüyük & Beşiktaş Çocuk Korosu Rock N’ Roll Generation ise müzik videosu ile birlikte yayınlandı.

The Madcap’in yeni albümü “Beat the Destiny” enerji, güç, tutku, öfke, isyan, adanmışlık, eğlence ve hüzün gibi farklı duygulara hitap ediyor. Tüm şarkılar The Madcap ortak paydasında buluşsa da hepsi birbirinden çok farklı tını ve fikirlere sahip.

 

 

Hard rock topluluğu The Madcap'in 6 yıllık çalışmasının sonucu olan ikinci stüdyo albümü "Beat the Destiny" dinleyicileri ile buluştu. Albümün 5. single ve son single'i olma özelliği taşıyan The Madcap ft. Tommy Johansson, Tarkan Gözübüyük & Beşiktaş Çocuk Korosu Rock N' Roll Generation ise müzik videosu ile birlikte yayınlandı. The Madcap'in yeni albümü "Beat the Destiny" enerji, güç, tutku, öfke, isyan, adanmışlık, eğlence ve hüzün gibi farklı duygulara hitap ediyor. Tüm şarkılar The Madcap ortak paydasında buluşsa da hepsi birbirinden çok farklı tını ve fikirlere sahip.   https://www.youtube.com/watch?v=6aq-BHGhyj8&ab_channel=TheMadcap   https://open.spotify.com/intl-tr/album/3euOAvuQMxWt7aZvqHyHT1?si=-WD7EeR3Ta-Oqy85Sr7zag

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*