EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Tuna Kiremitçi & Müge Alpay – Haydi Çık Gel Alıp Gözlerini

Tuna Kiremitçi & Müge Alpay – Haydi Çık Gel Alıp Gözlerini

Tuna Kiremitçi’nin Müge Alpay’la birlikte söylediği ve baharı karşıladığı yeni teklisi ‘Haydi Çık Gel Alıp Gözlerini’ Pasaj Müzik etiketiyle tüm dijitallerde yerini aldı.

Tuna Kiremitçi, müzik hayatının 25. yılında başladığı “Şairin Şarkıları” turnesinden yeni şarkısıyla döndü. “Haydi Çık Gel Alıp Gözlerini” şarkısında solist olarak Kiremitçi’ye sahnede de eşlik eden Müge Alpay var. Sözü, müziği ve düzenlemesi Tuna Kiremitçi’ye ait şarkı, baharı karşılayanlar için.

 

Söz/müzik/düzenleme: Tuna Kiremitçi
Solist/keman: Müge Alpay
Gitar: Caner Güneysu
Bas: Birkan Şener
Davul: Cengiz Tural
Klavye: İlker Yurtcan

Stüdyo: AKM Müzik Platformu
Kayıt/miks/mastering: İlhan Harmancı
Frekans mastering: Evren Arkman

 

 

Tuna Kiremitçi'nin Müge Alpay'la birlikte söylediği ve baharı karşıladığı yeni teklisi 'Haydi Çık Gel Alıp Gözlerini' Pasaj Müzik etiketiyle tüm dijitallerde yerini aldı. Tuna Kiremitçi, müzik hayatının 25. yılında başladığı "Şairin Şarkıları" turnesinden yeni şarkısıyla döndü. "Haydi Çık Gel Alıp Gözlerini" şarkısında solist olarak Kiremitçi'ye sahnede de eşlik eden Müge Alpay var. Sözü, müziği ve düzenlemesi Tuna Kiremitçi'ye ait şarkı, baharı karşılayanlar için.   Söz/müzik/düzenleme: Tuna Kiremitçi Solist/keman: Müge Alpay Gitar: Caner Güneysu Bas: Birkan Şener Davul: Cengiz Tural Klavye: İlker Yurtcan Stüdyo: AKM Müzik Platformu Kayıt/miks/mastering: İlhan Harmancı Frekans mastering: Evren Arkman   https://www.youtube.com/watch?v=OTrCLe5yelk&ab_channel=pagaplay   https://open.spotify.com/intl-tr/track/0j3N4vjOECxSlq4Qrlx6Oj?si=0385fab29a0e4936

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*