EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Ulaş Ekim – Aklımda Seni Sevmek

Ulaş Ekim – Aklımda Seni Sevmek

Ulaş Ekim bu yılın başlarında paylaştığı “Sessizlik Biter Mi?” albümü sonrası sessizliğini “Aklımda Seni Sevmek”le bozuyor.

Yeni albümün ilk kilometre taşı olan parçanın oldukça eğlenceli ve dinamik bir yapısı var. İlk saniyelerden itibaren duyulan dalga ve çocuk sesleri bize dinlediğimiz gibi tatlı bir atmosfere götürüyor. Sonrasında gelen bas gitar ve davul ritimleriyle kendimizi iyiden iyiye parçaya bırakıyoruz.

Müziğinde akılda kalıcı sözlerle birlikte daima sade ve orijinal melodileri tercih eden sanatçı, solo projesinde modern alternatif pop türünde parçalar icra ediyor. Parçanın tarzına ilham veren sanatçılar arasında Kazy Lambist, Tame Impala, Harry Styles gibi isimler var.

 

Ulaş Ekim bu yılın başlarında paylaştığı "Sessizlik Biter Mi?" albümü sonrası sessizliğini “Aklımda Seni Sevmek”le bozuyor. Yeni albümün ilk kilometre taşı olan parçanın oldukça eğlenceli ve dinamik bir yapısı var. İlk saniyelerden itibaren duyulan dalga ve çocuk sesleri bize dinlediğimiz gibi tatlı bir atmosfere götürüyor. Sonrasında gelen bas gitar ve davul ritimleriyle kendimizi iyiden iyiye parçaya bırakıyoruz. Müziğinde akılda kalıcı sözlerle birlikte daima sade ve orijinal melodileri tercih eden sanatçı, solo projesinde modern alternatif pop türünde parçalar icra ediyor. Parçanın tarzına ilham veren sanatçılar arasında Kazy Lambist, Tame Impala, Harry Styles gibi isimler var.   https://open.spotify.com/track/7lZDO4fWy0apr2yxs1wTJ0?si=235ed972d63245a8

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*