EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / Vega’dan Yeni Albüm, Yeni Konserler ve Mektup Var

Vega’dan Yeni Albüm, Yeni Konserler ve Mektup Var

Vega, 12 yıl aradan sonra yeni albümleri” Delinin Yıldızı”nı yayınladı.

Grup 1999 yılında “Tamam (Sustum)” isimli albümleri ile müzik dünyasına giriş yaptı. Bu albümü 2002 yılında “Tatlı Sert” (bir yıl sonra albüm eklenen remiksler ile yeniden basıldı), 2005 yılında da “Hafif Müzik” izledi.

Geçen bu süre içinde grubun solisti Deniz Özbey Akyüz’ü Badem grubunun albümünde iki şarkıda ve “Bir Avuç Deniz” filminin soundtrackinde bir şarkıda dinledik. Ama yetmedi elbette. Arada konserler vermeye de devam eden grubun bu yeni albümü dinleyicileri tarafından uzun zamandır heyecanla bekleniyordu.

Albümün yayınlandığı gün (22 Eylül) Deniz Özbey Akyüz sosyal medya sayfasında bir mektup bıraktı dinleyicilerine ve beraberinde önümüzdeki günlerde gerçekleşecek konserlerinin de takvimini yayınladı.

Özetle albüm şu anda digital platformlardan yayında ve belki de şimdiden yılın en iyi albümleri arasında. Hoş geldin Vega.

 

 

Vega, 12 yıl aradan sonra yeni albümleri" Delinin Yıldızı"nı yayınladı. Grup 1999 yılında "Tamam (Sustum)" isimli albümleri ile müzik dünyasına giriş yaptı. Bu albümü 2002 yılında "Tatlı Sert" (bir yıl sonra albüm eklenen remiksler ile yeniden basıldı), 2005 yılında da "Hafif Müzik" izledi. Geçen bu süre içinde grubun solisti Deniz Özbey Akyüz'ü Badem grubunun albümünde iki şarkıda ve "Bir Avuç Deniz" filminin soundtrackinde bir şarkıda dinledik. Ama yetmedi elbette. Arada konserler vermeye de devam eden grubun bu yeni albümü dinleyicileri tarafından uzun zamandır heyecanla bekleniyordu. Albümün yayınlandığı gün (22 Eylül) Deniz Özbey Akyüz sosyal medya sayfasında bir mektup bıraktı dinleyicilerine ve beraberinde…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.98 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*