EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / Volkswagen Arena’da “Yerli Yerinde”

Volkswagen Arena’da “Yerli Yerinde”

Yüksek sesli canlı performans altyapısıyla öne çıkan  Volkswagen Arena, 02 Aralık Cumartesi günü ‘Yerli Yerinde’ serisinin ikincisinde Büyük Ev Ablukada, Gaye Su Akyol, Can Kazaz, ve Nilipek.’i ağırlayacak.

Yerli Yerinde, 28 Ekim’deki konser serisinin ilk ayağında, Mor ve Ötesi, Adamlar, Yüzyüzeyken Konuşuruz ve Deniz Tekin’i ağırlamıştı.

Uzun zamandır beklenen albümleri 9 şarkılık Fırtınayt’ı 06 Ekim’de  yayınlayan Büyük Ev Ablukada’nın kendine has performansına sahne olacak.

Akustik enstrümanların eşlik ettiği yumuşak sesi ve kendine has düzenlemeleriyle Can Kazaz “Bunca Yıl”, “Bir Ben Kalsam” gibi şarkılarını Volkswagen Arena’nın güçlü akustiğinde seslendirecek.

Sakin vokali ve melodik aksanıyla Nilipek. de Volkswagen Arena’da ‘yerli yerinde’.

2018’de çıkaracağı albüm için çalışmalarına başlayan Post-Türk sanat müziği türünün öncülerinden Gaye Su Akyol, 02 Aralık Cumartesi günü, daha önce Jack White, Bob Dylan, Morrisey gibi dünya devlerinin sahne aldığı Volkswagen Arena’da olacak.

 

Yüksek sesli canlı performans altyapısıyla öne çıkan  Volkswagen Arena, 02 Aralık Cumartesi günü 'Yerli Yerinde' serisinin ikincisinde Büyük Ev Ablukada, Gaye Su Akyol, Can Kazaz, ve Nilipek.’i ağırlayacak. Yerli Yerinde, 28 Ekim’deki konser serisinin ilk ayağında, Mor ve Ötesi, Adamlar, Yüzyüzeyken Konuşuruz ve Deniz Tekin’i ağırlamıştı. Uzun zamandır beklenen albümleri 9 şarkılık Fırtınayt’ı 06 Ekim'de  yayınlayan Büyük Ev Ablukada’nın kendine has performansına sahne olacak. Akustik enstrümanların eşlik ettiği yumuşak sesi ve kendine has düzenlemeleriyle Can Kazaz “Bunca Yıl”, “Bir Ben Kalsam” gibi şarkılarını Volkswagen Arena’nın güçlü akustiğinde seslendirecek. Sakin vokali ve melodik aksanıyla Nilipek. de Volkswagen Arena'da 'yerli yerinde'. 2018'de…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*