EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Yeliz – Boomerang

Yeliz – Boomerang

Türk pop müziğinin en etkileyici kadın seslerinden biri olan Yeliz sözleri Sibel Alaş’a, müziği Yonca Evcimik’e, düzenlemesi Sezgin Gezgin’e ait olan “Boomerang” isimli yeni single’ı ile müzikseverlerle buluşuyor.

Yeliz’in, 2014 yılında Ossi Müzik etiketiyle yayımlanan “Gidiyorum” isimli albümünde seslendirdiği “Boomerang” isimli şarkı, o yıllarda kliplendirilmemişti. Şimdi yepyeni video klibiyle sunulan “Boomerang” single’ının mix ve mastering’ini Candar Köker yaptı. Yeliz’e vokallerde; Soner Arıca, Elhan Tok, Yavuz Hakan Tok’un eşlik ettiği şarkıdaki klarnet Hüsnü Şenlendirici tarafından çalındı.

Yeliz “Boomerang” single’ının kapak tasarımını Ossi Müzik hazırladı.

Ossi Müzik etiketiyle Hakan Eren’in yapımcılığında, Yeliz ve Hakan Eren’in prodüktörlüğünde, Pelin Kakırman’ın proje koordinatörlüğünde yayımlanan “BOOMERANG” şarkısının, eğlenceli video klibi Erkan Nas ve Yonca Evcimik’in yönetmenliğinde, Yonca Evcimik’in süpervizörlüğünde Balat sokaklarında çekildi. Eski Türk filmlerindeki neşeli mahalle hayatına atıfta bulunulan klipte darbuka sesini duyduğumuz sahnelerde Müjdat Gezen’in darbuka çaldığı görüntülere yer verilerek, “Darbukatör Baryam” karakterine gönderme yapıldı. Müjdat Gezen’e desteğinden dolayı sonsuz teşekkür ederiz.

 

 

Türk pop müziğinin en etkileyici kadın seslerinden biri olan Yeliz sözleri Sibel Alaş’a, müziği Yonca Evcimik’e, düzenlemesi Sezgin Gezgin’e ait olan “Boomerang” isimli yeni single’ı ile müzikseverlerle buluşuyor. Yeliz’in, 2014 yılında Ossi Müzik etiketiyle yayımlanan “Gidiyorum” isimli albümünde seslendirdiği “Boomerang” isimli şarkı, o yıllarda kliplendirilmemişti. Şimdi yepyeni video klibiyle sunulan “Boomerang” single’ının mix ve mastering’ini Candar Köker yaptı. Yeliz’e vokallerde; Soner Arıca, Elhan Tok, Yavuz Hakan Tok’un eşlik ettiği şarkıdaki klarnet Hüsnü Şenlendirici tarafından çalındı. Yeliz “Boomerang” single’ının kapak tasarımını Ossi Müzik hazırladı. Ossi Müzik etiketiyle Hakan Eren’in yapımcılığında, Yeliz ve Hakan Eren’in prodüktörlüğünde, Pelin Kakırman’ın proje koordinatörlüğünde yayımlanan “BOOMERANG”…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.85 ( 2 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*