EDİTÖRDEN
Anasayfa / SINGLE / EP / Zamansız – Ölüyor Düşünmekten

Zamansız – Ölüyor Düşünmekten

Zamansız’ın ilk teklisi “Ölüyor Düşünmekten” tüm dijital platformlarda yayında !

Sözü ve müziği grubun vokali Burak Kurt’a , düzenlemesi Zamansız grubuna ait olan şarkının kaydı, mix ve masteringi Burak Kurt tarafından kendi ev stüdyosu Böcek Records’ta tamamlanmıştır.

Groovy davulları ve basları , parçaya ruh katan gitarları, nostaljik bir hava yaratan organ klavyeleri, sözleriyle insanı derin düşüncelere sürükleyip, ani yükselişleriyle hayatın durağanlığından uzaklaştıran dinamik vokalleriyle hayatın akışındaki zorlukları sorgulatan alternatif rock türünde bağımsız bir parçadır.

 

 

Zamansız’ın ilk teklisi “Ölüyor Düşünmekten” tüm dijital platformlarda yayında ! Sözü ve müziği grubun vokali Burak Kurt’a , düzenlemesi Zamansız grubuna ait olan şarkının kaydı, mix ve masteringi Burak Kurt tarafından kendi ev stüdyosu Böcek Records’ta tamamlanmıştır. Groovy davulları ve basları , parçaya ruh katan gitarları, nostaljik bir hava yaratan organ klavyeleri, sözleriyle insanı derin düşüncelere sürükleyip, ani yükselişleriyle hayatın durağanlığından uzaklaştıran dinamik vokalleriyle hayatın akışındaki zorlukları sorgulatan alternatif rock türünde bağımsız bir parçadır.   https://www.youtube.com/watch?v=F_vkPgfKCKE&ab_channel=Zamans%C4%B1zOfficial   https://open.spotify.com/track/2GYksq5E7IZWHH2oE3Pe7X?si=7503ecb21f1a489f

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.56 ( 5 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*