EDİTÖRDEN
Anasayfa / NOTLAR / Japon Kültür Sanat Festivali (29 Kasım)

Japon Kültür Sanat Festivali (29 Kasım)

Türk – Japon diplomatik ilişkilerinin 130. yıldönümünü kutlamak ve iki kültür arasındaki bağları güçlendirmek adına birçok değerli sanatçının katılımı ile gerçekleşecek olan online Japon Kültür ve Sanat Festivali 29 Kasım tarihinde izlenebilecek.

Türkiye saati ile 10:00’da başlayacak olan konseri SuperMatsuri YouTube kanalından seyredebilirsiniz. Konsere Türkiye’den ülkemizde yaşayan ve birçok albüme, konsere imza atan koto sanatçısı Atsuko Suetomi ve Koto İstanbul Sanat Topluluğu’da dahil olacak. Kendilerinin konser çekimi Müzik Ekspres ekibinden Kadri Karahan ve Behlül Üçışık tarafından Zeytinburnu Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

Atsuko Suetomi daha önce Müzik Ekspres sayfalarının da söyleşi konuğu olmuştu ve Kadri Karahan’ın sorularını yanıtlamıştı.

http://www.muzikekspres.com/atsuko-suetomi/

 

 

Türk - Japon diplomatik ilişkilerinin 130. yıldönümünü kutlamak ve iki kültür arasındaki bağları güçlendirmek adına birçok değerli sanatçının katılımı ile gerçekleşecek olan online Japon Kültür ve Sanat Festivali 29 Kasım tarihinde izlenebilecek. Türkiye saati ile 10:00'da başlayacak olan konseri SuperMatsuri YouTube kanalından seyredebilirsiniz. Konsere Türkiye'den ülkemizde yaşayan ve birçok albüme, konsere imza atan koto sanatçısı Atsuko Suetomi ve Koto İstanbul Sanat Topluluğu'da dahil olacak. Kendilerinin konser çekimi Müzik Ekspres ekibinden Kadri Karahan ve Behlül Üçışık tarafından Zeytinburnu Kültür Merkezi'nde gerçekleşti. Atsuko Suetomi daha önce Müzik Ekspres sayfalarının da söyleşi konuğu olmuştu ve Kadri Karahan'ın sorularını yanıtlamıştı. http://www.muzikekspres.com/atsuko-suetomi/   https://www.youtube.com/watch?v=MQgJNtexhz4&ab_channel=SuperMatsuri https://www.youtube.com/watch?v=DsA8yaRgCjY&ab_channel=SuperMatsuri…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.7 ( 1 oy)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*